ANGELINA JOLIE W oczekiwaniu na narodziny bliźniąt

Okna w pokoju szpitalnym Angeliny Jolie są ciągle zasłonięte. Ma to uniemożliwić czyhającym przed kliniką Lenval paparazzi swobodne robienie zdjęć „najsłynniejszej mamie świata". Tym samym okazało się, że fotki, które niedawno obiegły świat pokazujące aktorkę z dumnie wystawionym brzuchem były fałszywe.

„To niemożliwe, żeby ktoś zobaczył pokój Pani Jolie i Pana Pitta. Musiała to być inna pacjentka. Mamy nadzieję, że reporterzy w końcu zrozumieją, że nie ma żadnych szans, żeby sfotografować Panią Jolie i uszanują prywatność innych osób w szpitalu" - apelowała Nadine Bauer, rzeczniczka nicejskiej kliniki.

Według ostatnich doniesień aktorka coraz bardziej narzeka na szpitalny personel. Ponoć pielęgniarki nie są wystarczająco zaangażowane w spełnianie jej kolejnych zachcianek. „Dzwoni po pomoc i musi czekać parę minut, zanim się ktoś zjawi w jej pokoju. Jest rozdrażniona bo jej zupa jest letnia, albo nie ma wystarczającej liczby kostek lodu w szklance z wodą. Lekarze zalecili, żeby pozostała w łóżku, może stąd wziął się jej fatalny nastrój?"- zastanawiała się asystentka gwiazdy. Humor mogły poprawić jej najnowsze wyniki „walki" o pierwsze zdjecia dzieci Jolie-Pitt. Teraz warte są... 16 milionów dolarów. Gwiazdy postawiły jednak jeden warunek. Zwycięzca nie będzie mógł użyć w materiale znienawidzonego przez Angelinę zwrotu Brangelina, połączenia jej imienia i Brada.

Słowa kluczowe
Polecamy
Komentarze