ANNE HATHAWAY Aktorka pakuje się by wyruszyć do Szmaragdowego Grodu

Od filmu „Diabeł ubiera się u Prady”, znamy jej zamiłowanie do świata mody. Jako muza Lancôme, Anna zapewnia, że jest naprawdę „uzależniona od piękna”. Nadszedł jednak czas by zmierzyć się z wielkim mitem: rolą Judy Garland – zarówno w wersji filmowej jak i teatralnej. To efektowne, ale też bardzo trudne wyzwanie aktorskie, biorąc pod uwagę, jak bardzo Amerykanie rozmiłowani są w swoich legendach ekranu.

26-letnia Anne, wcieli się w rolę niezapomnianej Judy Garland, wybitnej śpiewającej aktorki, która zasłynęła dziecięcą kreacją Dorotki w „Czarnoksiężniku z Oz” (1939). Sława i koleje losu Judy Garland przypominają historie innych światowych gwiazd, takich jak James Dean czy Marilyn Monroe.

Anne Hathaway jest dumna, że może wcielić się w postać ikony kina, wybitnej aktorki, znanej z burzliwych romansów. Anne, podobnie jak jej bohaterka, jest zdeterminowana, ambitna i pełna pasji. Zaśpiewała na ostatniej ceremonii rozdania Oscarów, a teraz wcieli się w postać śpiewającej aktorki, legendarnej Dorotki z Czarnoksiężnika z Oz, w adaptacji jej biografii zatytułowanej "Get Happy: The Life of Judy Garland" autorstwa Geralda Clarke'a.

Słowa kluczowe
Polecamy
Komentarze