BLAKE FIELDER-CIVIL Spotyka się z nastolatką

Blake Fielder-Civil ma nową partnerkę. Mąż Amy Winehouse zamieszkał właśnie z 17-letnią Francescą Morralee, która specjalnie dla niego rzuciła szkołę. Nie byle jaką, bo dziewczyna uczęszczała do prywatnej placówki Bancroft w Woodford, gdzie czesne wynosiło ponad 20 tysięcy dolarów rocznie.

„Francesca marzy o rozpoczęciu nowego życia u boku ukochanego Blake'a. Jego dom w Camden będzie dla nich idealny" - opowiadała mediom koleżanka nastolatki. „Jeszcze w poniedziałek przyszła do szkoły. Na lekcji matematyki oznajmiła nauczycielowi, że rzuca naukę. Pożegnała się ze wszystkimi i wyszła z sali. Od tamtej pory już się nie pojawiła" - dodały inne uczennice.

Ich romans zaczął się, kiedy Blake siedział w więzieniu. Dziewczyna napisała do niego list, w którym wyznała mu miłość. Korespondencyjny związek szybko przerodził się w prawdziwą miłość. Szczególnie, że Blake miał dostęp do gazet, gdzie mógł zobaczyć jak spędza czas jego żona. „Amy miała kilku kochanków, kiedy on był za kratkami. Zrozumiał, że nic z ich małżeństwa już nie będzie" - komentował kumpel z celi.

Słowa kluczowe
Polecamy
Komentarze