CHARLIE SHEEN Szczęśliwy ojciec bliźniąt

Aktor Carlos Irwin Estévez, szerzej znany jako Charlie Sheen i jego żona Brooke Mueller, z zawodu agentka nieruchomości, zostali szczęśliwymi rodzicami chłopców o imionach Max i Bob. Bliźnięta przyszły na świat 14 marca. Gratulacje! Dzieci urodziły się w ostatnią sobotę w szpitalu w Los Angeles. Choć poród odbył się kilka tygodni prze terminem, według agenta Sheena maluchy mają się świetnie

43-letni Charlie Sheen i o 12 lat młodsza Brooke Mueller, pobrali się w maju 2008 roku. Aktor ma już trzy córki: Katherine Saturday (5 lat) i Lolę Rose (4 lata) ze związku z aktorką i byłą modelką Denise Richards, oraz 23-letnią Cassandrę Jade z dawnego związku z Paulą Profit.

Charlie Sheen, syn aktora Martina Sheena („Czas Apokalipsy”, „Prezydencki poker”) popularność zdobył dzięki rolom w filmach Olivera Stone’a „Pluton” i „Wall Street”. Zasłynął jednak nie tylko ze swoich dokonań filmowych, ale z licznych romansów i konfliktów z prawem, obejmujących między innymi narkotyki, stosowanie przemocy i korzystanie z usług prostytutek. Sheen uporał się z problemami i powrócił na szczyt rolami serialowymi w „Spin City” i „Dwóch i pół”. „To, co nas spotkało, jest niesamowite! Jesteśmy niesamowicie podekscytowani” powiedział aktor. Życzymy dużo szczęścia i zdrowia dla maluchów!

Słowa kluczowe
Polecamy
Komentarze