DUSTIN HOFFMAN Aktor ma zagrać bohatera przekrętu stulecia

Producent Edmund Druilhet ogłosił, że w ciągu kilku tygodni rozpoczną się zdjęcia do filmu o amerykańskim finansiście Bernardzie Madoffie, który został aresztowany po ujawnieniu jednej z największych afer finansowych w historii (Madoff jest oskarżony o zdefraudowanie 50 miliardów dolarów). W tytułowej roli chętnie widziałby Dustin Hoffmana.

Film ma nosić tytuł „Madoff Made Off With America” („Madoff drwi sobie z Ameryki”). Producent i reżyser Edmund Druilhet jest pewny, że Dustin Hoffman doskonale odnalazłby się w roli Madoffa. Według innych źródeł żonę głównego bohatera ma zagrać piosenkarka i aktorka Barbra Streisand.

Edmun Druilhet to dziwna postać, nieznana szerzej w Hollwyood. Jego projekt sprawia wrażenie blefu. Wątpliwości jest na tyle dużo, że podważana jest w ogóle informacja o planach dotyczących filmu, ze szczególnym naciskiem na udział w nim Dustin Hoffmana. Nawet jeśli film o Madoffie, któremu grozi wyrok 150 lat więzienia, nie powstanie, możemy mieć do czynienia z ciekawą artystyczną prowokacją. Jak będzie naprawdę? Zobaczymy...

Słowa kluczowe
Polecamy
Komentarze