EVANGELINE LILLY Ponieważ jest tego warta...

Evangeline Lilly to piękna brunetka, którą znamy z roli Kate w serialu „Lost – Zagubieni”. I choć jej kariera poza serialem rozwija się dość powoli (ostatnio zagrała we francuskim filmie „Et Après” z Romainem Duris i Johnem Malkovichem), aktorka z pewnością nie jest zagubiona w dążeniu do swojego wizerunku, jaki chce prezentować wobec fanów. Kontrakt z prestiżową marką kosmetyków doskonale wpisuje się w jej plany.

Aby dołączyć do ekskluzywnego klubu gwiazd reklamujących L'Oreal Paris nie wystarczy być piękną. Trzeba mieć osobowość i znaną twarz, o określonych rysach. Swój kontrakt Evangeline Lilly zawdzięcza zatem pięknemu uśmiechowi, świeżości, a także swojemu altruizmowi i hojności.

Evangeline Lilly to przedsiębiorcza dziewczyna, której udało się odnieść sukces. Jako studentka podpisała kontrakt z agencją modelek Ford, aby mieć z czego opłacać czesne. Później pracowała przez kilka miesięcy w organizacji pozarządowej na Filipinach i stworzyła komitet na rzecz globalnego rozwoju praw człowieka, który do dziś wspiera. Życie miłosne? Jej partner Dominic Monaghan („Władca Pierścieni”) również grał w serialu „Lost”. Para zaręczyła się latem ubiegłego roku.

Praca w reklamie nie jest nowością dla Evangeline. Promowała już perfumy Davidoff Cool Water Woman, a także razem z Davidem Duchownym wzięła udział w kampanii społecznej dla Baume & Mercier. Fakt, że dołączyła do takich gwiazd promujących produkty L’Oreal jak Milla Jovovich, Kerry Washington, czy Eva Longoria nie był zatem zaskoczeniem. „Jestem dumna, ze mogę reprezentować markę, które ambicją jest odpowiadać na dążenia każdej kobiety do bycia piękną” powiedziała Evangeline Lilly.

Słowa kluczowe
Polecamy
Komentarze