GEORGIA MAY JAGGER Porywająca jak jej ojciec!

Kim jest ta uwodzicielska, prowokująca blond-piękność? To nie kto inny, jak córka Micka Jaggera, mająca wszelkie zadatki na gwiazdę. Georgia May Jagger, jedna z czworga dzieci słynnego wokalisty The Rolling Stones i Jerry Hall na razie jest jeszcze tylko córką sławnych rodziców, ale już wkrótce może być o niej głośno!

Ta młoda dama wydaje się być skazana na sukces – ma go po prostu w genach. Córka jednego z najbardziej charyzmatycznych muzyków rockowych i światowej sławy modelki ma to „coś”, dzięki czemu może poważnie myśleć o wielkiej karierze.

Zaczyna od pójścia śladami matki i próbuje swoich sił w modelingu. Dodać trzeba, ze zaczyna bardzo odważnie – mimo bardzo młodego wieku (17 lat) zdecydowała się na rozbieraną sesję promującą markę dżinsową Hudson Jeans. Nie musimy dodawać, że jest piekielnie atrakcyjna. Ale niczego innego nie spodziewaliśmy się po dziedziczce ducha Rolling Stonesów.

Jednak samo nazwisko może nie wystarczyć, aby zrobić karierę w świecie mody – Georgia jest nieco za niska jak na modelkę. Być może jednak uda jej się powtórzyć sukces Kate Moss, która mimo zaledwie 169 cm została jedną z najsłynniejszych topmodelek. Gdy ma się takich rodziców wszystko jest możliwe...

Słowa kluczowe
Polecamy
Komentarze