HALLE BERRY Premiera Halle, perfum niebezpiecznie seksownej kobiety.

W dzisiejszych czasach każda szanująca się gwiazda ma swoje perfumy. .Swoje perfumy od dawna mają Christina Aguilera, Britney Spears, Jennifer Lopez i Kylie Minogue, ostatnio do łączyli do nich Mariah Carey, Hilary Duff, Antonio Banderas, Usher, Prince, Danielle Steel. Najnowszą pozycją na półce z perfumami gwiazd jest Halle by Halle Berry.

Posągowa gwiazda podpisała ostatnio kontrakt z firmą Coty na stworzenie własnej linii zapachowej. Jak mów przedstawiciel Coty “Halle to legendarna aktorka, która jest symbolem piękna dla wielu pokoleń”. "Zanim stworzyłam własne perfumy, używałam mieszanki innych marek, których teraz nie wymienię, do których dodawałam figę i mimozę. Do moich Halle użyłam kadzidła, pozyskiwanego z afrykańskiego drzewa boswelia, które nadaje zapachowi pikanterii, oraz drzewa sandałowego, które wygładza zapach i czyni go tak apetycznym. To bardzo zmysłowe, naturalne perfumy, kojarzące się z przestrzenią i przyrodą,” opisuje swoje dzieło aktorka. W notatce prasowej zamieszczonej na stronie Coty czytamy, że Halle to "duch kobiety, której bez trudu przychodzi bycie seksowną, stylową i elegancką." Była Miss USA, zdobywczyni Oscara, mama małej Nahli, której ojcem jest model Gabriel Aubry odniosła kolejny sukces.

Dzięki perfumom aktorka może zarobić od 3 do 5 milionów dolarów plus około 5% prowizji od sprzedaży każdego produktu. Jak widać, piękna Halle nie tylko ma pasję do zapachów, ale też głowę do interesów.

Słowa kluczowe
Polecamy
Komentarze