HARRISON FORD I CALISTA FLOCKHART Dwójka aktorów niedługo powie sobie „tak”.

Mija prawie osiem lat odkąd Harrison i jego piękna wybranka, Calista Flockhart, cieszą się swoim szczęściem, ale to nie koniec! Ku uciesze ich syna, Liama, kochankowie niedługo się pobiorą! Miłosne przygody Indiany Jones’a będą kontynuowane!

Tak jest, po ośmiu latach razem, Indiana Jones i Ally McBeal w końcu powiedzą sobie tak! Ogłoszony w 1994 roku przez Międzynarodowe Zrzeszenie Właścicieli Kin „gwiazdą stulecia” aktor poprosił Calistę o rękę w...walentynki ! Jaki romantyczny facet z tego Indy’ego!

Harrison Ford, w trakcie rodzinnych chwil spędzanych wraz z ich synkiem (adoptowanym w 2001r.), oświadczył się wybrance swego życia, 22 lata młodszej od niego (on ma 66, a ona 44). Różnica wieku najwyraźniej im nie przeszkadza. Bycie z Indym, to przecież nieustająca przygoda, a z Ally jest tak wesoło... Wiek nieważny, nieważne też co powiedzą ludzie.

Harrison Ford i Calista Flockhart kochają się od ośmiu lat, dlatego piękna wybranka zaakceptowała oświadczyny. W 1998 roku Calista została wybrana przez magazyn People najpiękniejszą spośród 50 najpiękniejszych kobiet Świata, tak więc Harrison Ford wreszcie dowiódł, że zakończył swoją krucjatę za Świętym Graalem........

Polecamy
Komentarze