HUGH JACKMAN Najseksowniejszy mężczyzna świata

Hugh Jackman wygrał plebiscyt magazynu „People" na najbardziej seksownego mężczyznę świata. Gwiazdor epickiej opowieści „Australia" pokonał samego Jamesa Bonda (Daniel Craig zajął drugie miejsce). „To był oczywisty wybór. Kiedy kobiety zobaczą go na ekranie, opadają im szczęki" - komplementowała filmowego partnera Nicole Kidman.

 Mimo to Hugh pozostał skromny. „W „Australii" przez 95 procent jestem spocony i brudny. Nie wiem co mogłoby być w tym seksownego" - mówił. Nawet jego żona Deborra-Lee Furness miała do wyróżnienia odpowiedni dystans. „Wiem, że kobiety myślą o nim w kategoriach pięknego ciała, czy uwodzicielskiego uśmiechu. Ale nie jestem na nie zła. Mam o wiele więcej. Do mnie należy jego wnętrze, które jest dużo piękniejsze".

Kolejne miejsca na liście zajęli: gwiazdor serialu „Mad Men" Jon Hamm, Zac Efron znany z serii „High School Musical" i Robert Buckley. W rankingu znaleźli się także David Beckham, Javier Bardem i Michael Phelps. Poprzednie edycje zwyciężali George Clooney, Brad Pitt i Matt Damon.

Słowa kluczowe
Polecamy
Komentarze