KSIĄŻE HARRY Po dwóch miesiącach rozłąki, książę chce odzyskać Chelsy

Od czasu ich styczniowego rozstania przesyłają sobie sms-y. Uczucia, którymi się darzą nie zmieniły się – tak przynajmniej twierdzą ich bliscy. Wrażliwy Harry nie odpuszczał i uparcie naciskał Chelsy, aż w końcu udało się - zgodziła się znowu z nim spotkać. Zobaczyli się ponownie u ich wspólnej przyjaciółki Olivii Perry, znanej jako Bubble, która ma apartament w sercu modnej dzielnicy Chelsea w Londynie. Krótkie spotkanie. Dwa dni, jedna noc. Rzekomo obiecali sobie, że niedługo zrobią to znowu. Jeden z ich znajomych mówi “mają nadzieję, że wkrótce znowu się spotkają, ale nie zrobili jeszcze konkretnych planów”.

Potrzeba czasu, aby obydwoje doszli do siebie po nagłym zerwaniu. Harry musi udowodnić Chelsy, że można zacząć wszystko od nowa. Po pięciu latach ich romansu, śliczna studentka prawa, właśnie kończy Uniwersytet w Leeds. Powiedziała Harry’emu „dosyć” po ich wspólnej wyprawie na Mauritius, gdzie po prostu spakowała się i odeszła.

Była tym wszystkim zmęczona: jego niedojrzałością, ciągłymi plotkami, że nie jest jej wierny, szarością północnej Anglii, niepewną przyszłością, rodziną królewską, która nigdy nie zwracała na nią uwagi. No i ciągłym brakiem obecności jej księcia, który musiał ją opuszczać, ze względu na swoje zobowiązania wobec armii i szkolenia pilotażu. Ale czuli kochankowie nigdy nie tracą nadziei...

Słowa kluczowe
Polecamy
Komentarze