MORGAN FREEMAN Aktor związał się ze swoją...przyrodnią wnuczką!

Mimo swoich 72 lat, Morgan Freeman pozostaje w świetnej formie. Po rozstaniu z drugą żoną, Myrną Colley-Lee dla kochanki Mary Joyce Hays, aktor łączony jest teraz 27-letnią E’Deną Hines. Szokująca różnica wieku? To nic wobec faktu, że E’Dena jest... przyrodnią wnuczką pierwszej żony Freemana, Jeanette Adair Bradshaw.

Informację jako pierwsza podała brytyjska gazeta The National Enquirer. Według źródła blisko związanego z Jeanette Adair Bradshaw, E’Dena miała jej się zwierzyć, że kiedy była jeszcze nastolatką. Ona i Morgan Freeeman poszli pewnego wieczoru na kolację do przyjaciół. Oboje pili alkohol, a po powrocie Morgan próbował nakłaniać ja do seksu. Ostatecznie do niczego nie doszło, ale zamiary aktora były jednoznaczne”.

Nie jest tajemnicą, że Morgan Freeman miał wiele kochanek. Podobno miał z drugą żoną układ, na mocy którego ona akceptowała jego wyskoki. Czy tak będzie i teraz? Według osoby blisko związane z aktorem „Morgan sprawił, że E’Dena jest przekonana, ze on pragnie ślubu z nią.” Inny informator mówi „E’Dena od dawna chciała zostać panią Freeman.” Jeśli plotki okażą się prawdziwe, pozostaje tylko życzyć parze szczęścia. Na tegoroczne urodziny wystarczą im tylko dwie świeczki: dwójka i siódemka, które wystarczy przestawić... (Morgan ma 72 lata a E’Dena 27).

Słowa kluczowe
Polecamy
Komentarze