NIE TYLKO FILM ICH KRĘCI Festiwal filmowy w Gdyni

Mimo kiepskiej pogody na tegorocznym festiwalu w Gdyni było naprawdę gorąco. I to nie z powodu filmów, ale towarzyskich niespodzianek. Równie ciekawie jak w kinach było na czerwonym dywanie.

Tak samo tłumnie jak na pokazach festiwalowych filmów było na bankietach, które wieńczyły kolejne dni imprezy. To tam kwitło życie towarzyskie. Magdalena Cielecka podczas finałowej gali festiwalu pojawiła się w towarzystwie byłego partnera Andrzeja Chyry (grającego w filmie Łukasza Barczyka „Nieruchomy poruszyciel”, który reżyser w ostatniej chwili wycofał z konkursu). Dużo częściej jednak gwiazdę można było spotkać u boku Łukasza Garlickiego, syna Piotra Garlickiego – aktora serialowego znanego głównie z roli doktora Trettera z „Na dobre i na złe”. Łukasz był jedną z gwiazd festiwalu – zagrał główną rolę w „Lekcjach pana Kuki” Dariusza Gajewskiego. Paradoksalnie – zapamiętany zostanie nie za udział w konkursowym filmie, ale właśnie ze względu na swoją znajomość z piękną aktorką. Paparazzi przyłapali ich, kiedy czule objęci spacerowali nocą po mieście, a później razem wracali do hotelu. Co wyniknie z tej znajomości? Podobno Garlicki i Cielecka przyjaźnią się od czerwca, kiedy wspólnie przetańczyli całą noc na jednej z warszawskich imprez.

Wszystkich zaskoczył również Jan Nowicki. 69-letni krakowski aktor rozstał się po wielu latach z reżyserką Mártą Mészáros i związał z tancerką Małgorzatą Potocką. W Gdyni po raz pierwszy oficjalnie pokazali się razem. A co wyniknie z długich wieczornych rozmów Mariusza Trelińskiego i byłej partnerki Miśka Koterskiego, producentki telewizyjnej Beaty Sadurskiej? W kuluarach mówiło się, że chcą rozpocząć zawodową współpracę. To może być początek pięknej przyjaźni.

Słowa kluczowe
Polecamy
Komentarze