RIHANNA Będzie świadkiem podczas przesłuchania Chrisa Browna

To już oficjalna informacja. Jak ujawnił prawnik piosenkarki, 22 czerwca Rihanna będzie zeznawać podczas wstępnego przesłuchania Chrisa Browna, oskarżonego o pobicie jej 8 lutego bieżącego roku. O tym, co wydarzyło się tamtej pamiętnej nocy wiedzą wszyscy: Chris Brown w brutalny sposób pobił swoją ówczesną dziewczynę Rihannę. Było już kajanie się i przeprosiny, teraz pora na sprawiedliwość.

Prawnik Rihanny otrzymał oficjalne zawiadomienie z sądu okręgowego w Los Angeles: gwiazda ma się stawić na wstępne przesłuchanie oskarżonego i złożyć zeznania. Po wielu wątpliwościach, czy artystka powinna stanąć w sądzie twarzą w twarz ze swoim byłym chłopakiem, prowadząca sprawę sędzia Patricia Schnegg zdecydowała, że Rihanna ma publicznie przedstawić swoją wersję wydarzeń z tamtej feralnej nocy.

Gwiazda odpowie na pytania Marka Geregosa, prawnika Chrisa Browna, który od pierwszego przesłuchania w kwietniu postanowił nie przyznawać się do winy. Zeznania Rihanny mają pomóc sędzi Schnegg podjąć decyzję o winie lub niewinności Chrisa Browna. To ważna decyzja, ponieważ jeśli zostanie skazany, czeka go nawet pięć lat za kratkami…

Słowa kluczowe
Polecamy
Komentarze