RIHANNA Tęskni za toksycznym partnerem

Rihanna nie może żyć bez Chrisa Browna. Piosenkarka doszła do tego wniosku po swoich 21. urodzinach. Sprawiło to zachowanie jej „krewkiego" chłopaka. Najpierw zasypał ją prezentami. Dostała między innymi iPoda, diamentowy naszyjnik i bransoletkę. Zadzwonił do niej także z życzeniami. „Próbuje ją przeprosić. Wręcz błaga o wybaczenie. Obiecuje, że taka sytuacja nigdy już się nie wydarzy" - mówili świadkowie w wywiadzie dla New York Daily News.

Przyjaciele Rihanny przekonują ją jednak by nie dawała „damskiemu bokserowi" kolejnej szansy. „Niestety tęskni za nim. Byli razem w najtrudniejszych chwilach i bardzo jej brakuje ukochanego obok. Zaczyna sobie wmawiać, że pobicie to był tylko jednorazowy wyskok. A stąd już tylko krok do powrotu do toksycznego partnera" - martwią się znajomi gwiazdy z Barbadosu.

Nawet podczas urodzin, które zorganizowała w wynajętej rezydencji w Hollywood wciąż mówiła o Chrisie. Make-up perfekcyjnie zakrywał siniaki i zadrapania, które dostała „w prezencie" od ukochanego ponad tydzień temu. „W rozmowach żałowała, że nie ma go na imprezie. Mówiła wszystkim, że temat zabawy to był pomysł Chrisa" - opowiadali goście. Motywem przewodnim „Blackjack 21" było kasyno. Znajomi Rihanny grali w gry hazardowe. Popijali też alkohol, ale według świadków 21-letnia gwiazda nie skusiła się na kolorowe drinki.

Słowa kluczowe
Polecamy
Komentarze