SHARON STONE Szokujące oświadczenie gwiazdy

Gwiazda „Nagiego Instynktu" przyznała, że trzęsienie ziemi, które niedawno nawiedziło prowincję Sichuan zdarzyło się dlatego, że rząd chiński tak źle traktuje Tybet. „Nie podoba mi się chińska okupacja ich najbliższego sąsiada. Kiedy jesteś tak niemiły, nie możesz spodziewać się miłych rzeczy. To karma".

Ta wypowiedź natychmiast wywołała reakcję. W świecie aż zawrzało. Internauci z całego świata komentowali jej słowa. Nawet ci, którzy popierają starania Tybetu o uwolnienie się spod jarzma Chińczyków, stwierdzili, że aktorka trochę przesadziła. Powstała nawet specjalna strona internetowa, na której forumowicze mogli wyrażać swoje oburzenie.

Ng See-Yuen, właściciel sieci kin UME Cineplex potwierdził, że od tej pory nie pokaże żadnego filmu z Sharon Stone. Skarżył się również, że takie wystąpienia są głęboko niestosowne. Aktorka przyznała też, że kiedy dostała list od fundacji Tybet, w którym została poproszona o pomoc ofiarom kataklizmu, popłakała się. „Chcieli pomóc najeźdzcom. To wielka lekcja dla wszystkich ludzi na świecie. I dla mnie przede wszystkim. Czasem trzeba pochylić głowę i zrobić coś dla kogoś kto nie jest dla ciebie dobry".

Słowa kluczowe
Polecamy
Komentarze