ALEXA CHUNG Nowa twarz New Look

Może jeszcze nie znacie jej imienia, ale zapamiętajcie je... Alexa Chung może stać się niedługo bardzo sławna. Piękna Brytyjka, dwudziestopięciolatka, a już całkiem „doświadczona”. Początkowo zafascynowała się stepowaniem, potem szybko rozpoczęła karierę modelki, po tym, jak dostrzeżono ją na festiwalu muzycznym. Następnie była prezenterką telewizyjną, by teraz oto stanąć w blasku fleszy jako ikona mody.

Alexa Chung i jej silna osobowość okazały się być tym, czego potrzeba w nowej kampanii New Look na sezon wiosenno-letni 2009. To jej powrót do pracy w blasku fleszy jako modelki – ślicznotka przestała modelować w 2006 roku z powodu zaburzeń odżywiania. Unikalność swej urody zawdzięcza migdałowym oczom, które odziedziczyła po jej chińskim ojcu. Porcelanowa cera jest zasługą genów mamy Angielki. Ta atrakcyjna młoda dama staje się w Wielkiej Brytanii coraz bardziej popularna. Już teraz może być dumna z okładki we francuskim Elle. Jej przyjaciółkami są Agyness Deyn, Kelly Osbourne, siostry Geldof... zna całą angielską śmietankę towarzyską, z jej ukochanym wokalistą Arctic Monkeys na czele.

A zatem tak jak wcześniej Lily Allen, Drew Barrymore, i jej przyjaciółki Agyness Deyn i Pixie Geldof, teraz ona, Alexa Chung, pojawia się w New Look, stając się nową muzą tej marki. Pokazuje się w seksownych minispódniczkach, które podkreślają jej niebotycznie długie nogi. Potrafi też wyglądać bardziej rock n'rollowo w czarnych unisexowych kurteczkach i dżinsach – w jakich pojawia się na brytyjskich festiwalach. Można ją także zobaczyć w marynarskim wdzianku, w którym wygląda zupełnie jak mała dziewczynka. Nie ma wątpliwości – to jej czas!

Słowa kluczowe
Polecamy
Komentarze