ANGELINA JOLIE Ona nosi Akris

ANGELINA JOLIE Ona nosi Akris

Aktorka i super mama fanką szwajcarskiej marki. Angelina Jolie znana jest z tego, że zawsze idzie pod prąd. Podczas gdy Sharon Stone, Scarlett Johansson i Claudia Schiffer zostają twarzami takich marek jak Dior, Louis Vuitton, czy Chanel, ona wybiera St. John. Na wielkie gale nie zakłada kreacji od Ralpha Laurena, Very Wang czy Marchesy. To byłoby zbyt proste. Angelina wybierze mniej znanego projektanta, jak Marc Bouwer albo sukienkę vintage (Hermes). Ostatnio jej serce podbiła szwajcarska marka Akris.

Trzy różne kreacje w ciągu kilku dni- od europejskiej gali, po japońskie lotnisko. Wygląda na to, że Angelina Jolie naprawdę polubiła Akris. Wszystko zaczęło się na europejskiej premierze filmu "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona", w którym gra Brad Pitt. W Berlinie Angelina Jolie miała na sobie kremowy garnitur z wiosenno-letniej kolekcji Akris. Czy to właśnie spartańska prostota projektu autorstwa Kriemlera Albert sprawiła, że Angelina zwróciła uwagę na markę ? Nie wiadomo, natomiast pewne jest, że wyglądała czarująco.

Kilka dni później towarzyszyła Bradowi podczas paryskiej premiery "Benjamina Buttona". Tym razem wybrała szary, kaszmirowy płaszcz z kolekcji jesienno-zimowej 2008/2009. Najpierw kość słoniowa, potem szarości – w tym sezonie Angie stawia na skromność i prostotę podczas wielkich imprez. Zazwyczaj przy takich okazjach miała na sobie bardziej wyszukane kreacje wieczorowe od Emanuela Ungaro, Maxa Azrii, Versace, czy Dolce & Gabbana. Tutaj jest zwykłą matką szóstki dzieci, preferująca klasyczną elegancję. Wygląda na to, że Angelina uzależniła się od Akris !

Na podróż z Bradem i bliźniętami do Tokio na kolejny pokaz premierowy filmu męża założyła płaszcz-pelerynę Edda. Kaszmirowe, dwustronne okrycie, nawiązujące krojem do lat 70-tych również pochodzi z jesienno-zimowej kolekcji Akris. Proste cięcia, szlachetne tkaniny i czyste kolory – oto esencja stylu Akris, który doceniła Angelina Jolie. Z małą Vivienne Marcheline w objęciach (Brad niósł Knoxa Leona), z Shiloh z jeden strony i Maddoxem z drugiej, w okularach-muchach i z promiennym uśmiechem, wyglądała w tym prostym stroju niezwykle elegancko. Oto nowy look Angeliny Jolie.

Słowa kluczowe
Polecamy
Komentarze