DIORETTE Gwiazdy świata mody zakochały się w tych przepięknych okularach!

Każdy sezon przynosi nowe nieodzowne akcesoria, wypróbowane i zaaprobowane przez celebrytów. Jaki jest więc ostatni krzyk mody? Nowe okulary przeciwsłoneczne Diora. Szykowne, eleganckie, uniwersalnie pasujące do każdego stylu. Także do Marion Cotillard, czerwonej damy ze słynnej kampanii Diora „The Lady Noir Affair”.

Były widziane u Charlize Theron, i u innych muz Diora... Nosi je Madonna, Dita von Teese oraz Sharon Stone. Jednym słowem nie można ignorować Diorette. Czy mają szansę konkurować z niezłomnym modelem Aviator marki Ray Ban? Możliwe, chociaż Aviator, podobnie jak jego „brat” miały tę przewagę, że były pożyczane od naszych mężczyzn i chłopaków. Nie należały tylko do nas, kobiet, tak jak Diorette, które uwielbiamy! Oto kilka powodów:

Powód pierwszy: ich urokowi poddają się bardzo różne kobiety: z jednej strony „Material Girl” a z drugiej aktorka z „Nagiego Instynktu”. Jest to doskonały dowód na to, okulary Diorette dobrze komponują się ze wszystkim – czy jest to wysublimowana kreacja, czy też bardziej klasyczna albo zupełnie na luzie.

Powód drugi: ich kształt nie jest ani owalny, ani trójkątny, ani kwadratowy. To co w nich lubimy, to ulotność i delikatność opadania na nos.

Powód trzeci: ponieważ ich cena wynosi jedynie 245€, dużo mniej niż okulary marki Jimmy Choo. Trudny wybór stanowi decyzja w sprawie koloru: Palladium (który wybrały Dita i Madge) oraz Gold Endura (który spodobał się Sharon).

Słowa kluczowe
Polecamy
Komentarze