DITA VON TEESE Szyk w szarości

DITA VON TEESE Szyk w szarości Zdjęcia: East News, Fotobajt, materiały prasowe

Znana z nieskazitelnej elegancji i zamiłowania do teatralnego rozmachu Dita Von Teese tym razem wybrała kreację stonowaną i zaskakująco prostą. Tylko wyrafinowany detal zdradza jej modową fantazję.

ZEGAREK

Przy tak wyjątkowej elegancji sprawdzić się może tylko fason klasyczny w srebrnym odcieniu pasującym do dominującej szarości. Brawo za czerwone paznokcie i usta, które dodają zmysłowej drapieżności spokojnemu lookowi.

SUKIENKA

Gołębi odcień pięknie harmonizuje z porcelanową cerą, a dopasowany fason podkreśla doskonałą figurę. Dita naprawdę wie, w czym dobrze wygląda. Efektowna kwiatowa ozdoba i kryształowe aplikacje na rękawach podnoszą strój do rangi haute couture.

BUTY

Wężowa skóra i wiązanie wokół kostki – to brzmi jak opis z rubryki „najgorzej ubrane w tygodniu”. A jednak smukłe kostki Dity wyglądają doskonale w odważnych czółenkach. Kluczem jest stonowana reszta looku.

Gdzie szukać

Eleganckie koktajlowe sukienki mają zawsze w swych kolekcjach Caterina, www.caterina.pl, Simple, www.simple-cp.com, i Hexeline, www.hexe.com.pl. Fantazyjnych butów z wężowej skóry poszukaj w sklepach Marino Fabiani, www.marinofabiani.com, a prawie identyczne widzieliśmy w sklepie internetowym net-a-porter.com.

Słowa kluczowe
Polecamy
Komentarze