HILLARY RHODA Pastele i skóra

HILLARY RHODA Pastele i skóra Zdjęcia: East News, Fotobajt, materiały prasowe

Amerykańska modelka z prawdziwym mistrzostwem łączy finezyjne drapowania z bawełnianym t-shirtem i rockowymi akcesoriami. Niebanalnie, nowocześnie i seksownie!

SPÓDNICA

Drapowana mini w landrynkowym kolorze to już przedsmak kolejnego sezonu. Hillary skontrastowała barokowość marszczonej tkaniny ze zwykłym szarym podkoszulkiem i prostym skórzanym paskiem. Brawo!

TOREBKA

Puzderko wykonane z geometrycznie przyciętych małych lusterek z powodzeniem zastępuje klasyczną biżuterię, a jego srebrny odcień pasuje do chłodnej szarości topu.

BUTY

Wysokie czarne szpilki z krzyżujących się pasków z gumy i skóry mogłyby wyglądać zbyt masywnie w zestawieniu z pastelową górą. Na szczęście czarny skórzany pasek doskonale równoważy całość.

Gdzie szukać?

Drapowane spódnice znajdziesz w nowej kolekcji River Island, www.riverisland.com, lub w ekskluzywnym sklepie internetowym www.allsaints.com. Szpilek z gumowymi paskami szukaj w Zarze, www.zara.com, lub w sieci, w sklepie www.deezee.pl. Skarbnica małych puzderek sa targi staroci i sklepy z antykami.

Słowa kluczowe
Polecamy
Komentarze