KATE HUDSON W rytmie disco

KATE HUDSON W rytmie disco Zdjęcia: BE&W, Fotobajt, materiały prasowe

Kolorowy makijaż i obcisła sukienka to zgrany duet inspirowany latami 80. Cekiny błyszczą tak jak dwie dekady temu, ale nowoczesności dodają kryjące rajstopy i szpilki na platformie XL.

KOLCZYKI

Minimalistyczne podejście do biżuterii przy tak ozdobnej sukience to po prostu obowiązek! Aktorka założyła tylko duże turkusowe kolczyki nawiązujące do morskiej kolorystyki sukienki.

SUKIENKA

Im bardziej odsłonięte nogi, tym bardziej zasłonięty dekolt – zasada stara jak świat, ale w tym wypadku idealnie zobrazowana. Zbyt dużo odsłoniętego ciała przy intensywnym błysku i dopasowanym fasonie za bardzo trąciłoby kiczowatym seksapilem z lat 80.

BUTY

Szpilki pochodzą jeszcze z zimowej kolekcji Sergio Rossi, ale bardzo wysoka platforma i cienka szpilka pozwolą im gładko przejść w sezon wiosenny. To będzie jeden z dominujących fasonów!

Gdzie szukać

Efektowne kolczyki o głębokich barwach kupisz na stoiskach Ko-ara, www.ko-ara.pl, zajrzyj także do internetowej galerii www.wylegarnia.pl, znajdziesz tam również ręcznie robione torebki. Buty na wysokich platformach dostępne są w sklepach River Island, www.riverisland.com, oraz Kazar, www.kazar.com.pl.

Słowa kluczowe
Polecamy
Komentarze