SCARLETT JOHANSSON Styl retro dla seksownej talii

Scarlett Johansson nie przepuści żadnej okazji by podkreślić atuty swojej urody.i ciała. Jeśli chodzi o modę – aktorka natychmiast podłapuje nowinki i adaptuje je do swojego stylu. Dowód? Już zdążyła zaprezentować publiczności swoją wersję ołówkowej spódnicy. Zakupy i moda, a wszystko by wykreować wizerunek współczesnej dziewczyny z plakatu.

Wraz z nowym ognistym kolorem włosów, Scarlett Johansson rozpoczęła współpracę z marką Mango jako jej nowa muza. Trzeba przyznać, że musi teraz konkurować z gorącą Penelope Cruz, byłą ambasadorką tej hiszpańskiej marki. Kontrowersyjnie ale szykownie, Scarlett wciela się w nową rolę. Zabawa mieszaniem modowych styli: jedwabna bluzka wpuszczona w ołówkową spódnicę, inspirowaną modą lat czterdziestych, a do tego sandałki z wężowej skóry aby ożywić i ubarwić ten bardzo grzeczny strój.

Kluczowa w stylu Scarlett Johansson jest dwubarwność sylwetki, która podkreśla osobowość aktorki. Elegancję dyskretnie wspiera dobór akcesoriów – jeden lub dwa – nie więcej, tak jak ta złota bransoletka czy wzorzyste buty. To wszystko, aby zminimalizować efekt wyglądu a la „pracująca dziewczyna”. Na co dzień – możesz dodać do tego zestawu torebkę 24h od Gérard’a Darel’a, ale już na wieczorne wyjście należy dobrać dyskretną kopertówkę.

Słowa kluczowe
Polecamy
Komentarze