Styl życia

Olga Borys o Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Myślałam, że duże oczy i długa szyja są moimi atutami, a w tym programie okazało się, że jednak nie

Olga Borys - o Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Myślałam, że duże oczy i długa szyja są moimi atutami, a w tym programie okazało się, że jednak nie

Olga Borys ma przed sobą pracowitą jesień: premiery teatralne i udział w popularnym programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, który jest hitem Polsatu. Wcieliła się m.in. w... Roberta Gawlińskiego!

Czytaj więcej »

O tym, że strój kąpielowy to sztandarowy element letniej garderoby, nie musimy nikogo przekonywać. Niełatwo jest jednak wybrać model, dzięki któremu dobrze będzie wyglądać cała nasza sylwetka. Gala zadała sobie sporo trudu i wybrała wzory, które podkreślają, bądź maskują co trzeba, wzorując się na figurach gwiazd… One również muszą się zastanowić zanim wyjdą w bikini na plażę - tam na nic się nie zdadzą cuda photoshopa!

Czytaj więcej »

STROJE KĄPIELOWE WZOROWANE NA GWIAZDACH Wybierz odpowiedni dla siebie model

Wśród modnych gwiazd zapanowała moda na „atmosferę afrykańskiego stepu”. Upał uderza im do głowy, więc wyciągają pazurki zakładając bardzo kolorowe wzorzyste ubrania i obwieszając się etniczną biżuterią, tak bardzo na czasie w sezonie letnim 2010. Bo afrykańskie inspiracje są w tym sezonie hitem! Rihanna, Beyoncé, Solange Knowles, Zoé Kravitz, a nawet piękna Naomi Watts dały się uwieść temu gorącemu stylowi. Oto nasz przegląd afrykańskiego trendu i propozycje zakupów.

Czytaj więcej »

AFRYKAŃSKA SAGA W WYDANIU GWIAZD Pokażmy pazurki

Jean-Paul Gautier nie próżnuje. Między stałą współpracą z markami masowymi, takimi jak Pataugas czy Melissa, kolekcjami haute couture i prêt-à-porter własnego domu mody, znajduje czas na nowe wyzwania. Aby mieć odrobinę czasu wolnego, rozstał się z funkcją dyrektora artystycznego marki Hermès… Okazało się, że jest to doskonały moment, aby podjąć nową współpracę, Mowa tu o przygotowaniu kolekcji bielizny dla słynnej marki La Perla.

Czytaj więcej »

JEAN PAUL GAULTIER Słynny kreator w koronkowym biznesie