Styl życia

Olga Borys o Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Myślałam, że duże oczy i długa szyja są moimi atutami, a w tym programie okazało się, że jednak nie

Olga Borys - o Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Myślałam, że duże oczy i długa szyja są moimi atutami, a w tym programie okazało się, że jednak nie

Olga Borys ma przed sobą pracowitą jesień: premiery teatralne i udział w popularnym programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, który jest hitem Polsatu. Wcieliła się m.in. w... Roberta Gawlińskiego!

Czytaj więcej »

Dawid Fajer - mieszka w Warszawie, jest absolwentem poznańskiej WSO i przez kilka lat pracował w siłach specjalnych RP. Jego pasją jest sport i... sztuka. Połączenie niemożliwe? Wręcz przeciwnie! Dawid jest zapalonym taternikiem i andystą (na swoim koncie ma zdobycie kilku sześcio- i siedmiotysięczników Ameryki Południowej). Tak aktywny tryb życia nie przeszkodził mu jednak w ukończeniu Szkoły Plastycznej (na wydziale Grafiki i Malarstwa).

Czytaj więcej »

SkinClinic Med & Beauty Metamorfoza Dawida

Nie ma chyba w Polsce bardziej popularnej ryby niż śledź. I chociaż najchętniej zajadamy się nim w święta – po co czekać, skoro możemy delektować się jego smakiem już odrobinę wcześniej? Po mistrzowsku przygotowują go w restauracji Słony, i to na kilkanaście sposobów! Zjemy tutaj śledzia w pomidorach, w curry, w cherry, po japońsku, z lubczykiem i oczywiście po polsku. Specjalnie dla czytelników „Gali” szef kuchni Słonego zdradził jeden ze swoich przepisów.

Czytaj więcej »

ŚLEDŹ PO POLSKU Śledzik!