Styl życia

Olga Borys o Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Myślałam, że duże oczy i długa szyja są moimi atutami, a w tym programie okazało się, że jednak nie

Olga Borys - o Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Myślałam, że duże oczy i długa szyja są moimi atutami, a w tym programie okazało się, że jednak nie

Olga Borys ma przed sobą pracowitą jesień: premiery teatralne i udział w popularnym programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, który jest hitem Polsatu. Wcieliła się m.in. w... Roberta Gawlińskiego!

Czytaj więcej »

Dzięki ładnej pogodzie długo opieraliśmy się tegorocznej jesieni, ale chyba już najwyższa pora na powitanie sezonowych przysmaków! Zwłaszcza że o tej porze na straganach znajdziemy mnóstwo pysznych, świeżych jabłek z polskich sadów. Są one bogate w błonnik i witaminy, które nas wzmocnią i zapewnią odporność podczas jesiennej pluchy. Jabłka można wykorzystać w kuchni na wiele sposobów. My polecamy kilka pysznych potraw, do których wykorzystuje się nie tylko te owoce, ale również pyszny jabłkowy cydr.

Czytaj więcej »

PYSZNE POTRAWY Z JABŁEK Apetyt na jesień

Od lat propagują styl życia eko i udowadniają, że wystarczy trzymać się prostych zasad, by dbać nie tylko o siebie, ale też o środowisko. Nic więc dziwnego, że wzięli udział w tworzeniu mobilnego przewodnika po ekologii. W aplikacji „Live Green” można usłyszeć nagrane przez nich ekohistorie. Nam Reni Jusis, Kinga Rusin, Katarzyna Bujakiewicz, Agnieszka Szulim i Michał Piróg opowiadają o swoich ekologicznych wyborach.

Czytaj więcej »

GWIAZDY MÓWIĄ Zielono nam!

Nie przepadasz za zimowymi wczasami spędzanymi w Polsce? Męczy cię mroźna pogoda, nie lubisz śniegu i ze wszystkich sił pragnąłbyś uciec przed nieprzyjazną zimową aurą? Doskonałym pomysłem będą zatem wakacje w Egipcie, gdzie przez cały rok możemy cieszyć się słońcem oraz nurkować w ciepłych, krystalicznie czystych wodach Morza Czerwonego. To rozwiązanie ma jednak więcej zalet – sprawdź, jakich!

Czytaj więcej »

Egipt Wymarzone miejsce na wakacje zimą

52 000 wolontariuszy, 3 500 sklepów spożywczych, 584 miejscowości, 32 Banki Żywności. W najbliższy piątek rozpoczyna się 17-sta Świąteczna Zbiórka Żywności. Akcja Banków Żywności będzie organizowana pod hasłem Weekend Superbohaterów. Olej, ryż, cukier i inne produkty są potrzebne co najmniej 2,5 milionom Polaków żyjących w biedzie i mogą sprawić, by domy osób najuboższych wypełniła radość i dostatek. W akcji można też wziąć udział za pośrednictwem 2 sklepów internetowych i wysyłając SMS o treści POMAGAM na numer 75 365.

Czytaj więcej »

Olej, ryż, cukier, czekolada -...

Toskania to jeden z najpiękniejszych i najbardziej malowniczych regionów Włoch. Dzięki położeniu na zboczach Apeninów i bliskości Morza Tyrreńskiego zachwyca krajobrazem. Stolica regionu,Florencja to miasto sztuki, prawdziwa renesansowa perła. Ale Toskania słynienie tylko z piękna krajobrazu, lecz także z wyśmienitych win, które powstają z winogron pochodzących z ponad 70 tysięcy hektarów winnic, oraz znakomitej kuchni. My polecamy toskańskie risotto z grzybami oraz wino z zamku Oliveto, którego historia sięga XV wieku.

Czytaj więcej »

TOSKANIA Bogactwo smaku