Styl życia

Olga Borys o Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Myślałam, że duże oczy i długa szyja są moimi atutami, a w tym programie okazało się, że jednak nie

Olga Borys - o Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Myślałam, że duże oczy i długa szyja są moimi atutami, a w tym programie okazało się, że jednak nie

Olga Borys ma przed sobą pracowitą jesień: premiery teatralne i udział w popularnym programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, który jest hitem Polsatu. Wcieliła się m.in. w... Roberta Gawlińskiego!

Czytaj więcej »

Gdzie spotykają się gwiazdy, gdy chcą porozmawiać z dala od ciekawskich spojrzeń? Tylko w Słonym! Niezobowiązująca atmosfera i kameralny wystrój sprzyjają prywatnym rozmowom. Na gości czekają zawsze świeże sznytki w wielu różnych wersjach oraz menu, w którym znajdziemy bogaty wybór pysznych dań, idealnych na śniadanie, lunch czy kolację. Specjalnie dla czytelników „Gali” szefowa kuchni Słonego zdradziła przepis na soczystego burgera z dodatkami!

Czytaj więcej »

RESTAURACJA SŁONY Smaczne przez poufne

Bycie mamą w dzisiejszych czasach wymaga od nas, kobiet, nie tylko uwagi i opieki nad maleństwem, ale również tego, byśmy wyglądały pięknie, modnie, niebanalnie i megakobieco... Także w tym okresie, który dla kobiecej sylwetki jest najbardziej niekorzystny – w czasie ciąży. Ostatnio na brak pięknych i sławnych przyszłych mam nie możemy narzekać. Czerwony dywan ogarnął prawdziwy baby boom, a raczej „brzuszkoboom”! Postanowiłam przypomnieć najpiękniejsze ciążowe kreacje polskich gwiazd.

Czytaj więcej »

FELIETON KAROLINY MALINOWSKIEJ Najpiękniejsze ciążowe kreacje polskich gwiazd

Jesień lada chwila, więc warto wzmocnić organizm pysznym i pożywnym posiłkiem. Mistrz kuchni Grzegorz Łapanowski, prowadzący nowy kulinarny show „Top Chef” w Polsacie, proponuje razowe penne z bogactwem naturalnych dodatków. Grzyby nadadzą im oryginalny smak, a pomidory, rukola i ziarna słonecznika są pełne witamin i wartości odżywczych, tak bardzo potrzebnych organizmowi o tej porze roku. Przygotowanie łatwe, smak niepowtarzalny, więc na zdrowie!

Czytaj więcej »

RAZOWE PENNE Z GRZYBAMI Na zdrowie!