Styl życia

Olga Borys o Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Myślałam, że duże oczy i długa szyja są moimi atutami, a w tym programie okazało się, że jednak nie

Olga Borys - o Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Myślałam, że duże oczy i długa szyja są moimi atutami, a w tym programie okazało się, że jednak nie

Olga Borys ma przed sobą pracowitą jesień: premiery teatralne i udział w popularnym programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, który jest hitem Polsatu. Wcieliła się m.in. w... Roberta Gawlińskiego!

Czytaj więcej »

Co prawda można je kupić przez cały rok, ale tylko teraz są te polskie, dla wielu najlepsze. Czerwone, soczyste i słodkie... Ich smak przypomina nam beztroskie dzieciństwo. Sposobów na przygotowanie truskawek jest mnóstwo, ale specjalnie dla czytelników „Gali” Basia Ritz stworzyła wariację na ich temat w postaci tortu naleśnikowego. To przepis prosty, ale efektowny. Zatem... do dzieła!

Czytaj więcej »

TORT NALEŚNIKOWY Z TRUSKAWKAMI Truskawkowy zawrót głowy

Buty uwielbia każda kobieta. Dzięki nim pozornie prosty i zwyczajny look może się diametralnie zmienić. Zakładając szpilki czujemy się w nich jak prawdziwe gwiazdy, wyjątkowo atrakcyjne i pewne siebie. Wysokie obcasy sprawiają, że wyglądamy szczuplej i smuklej, dlatego tak chętnie zakładamy je na specjalne okazje. Niestety, świetny wygląd nie zawsze idzie w parze z wygodą.

Czytaj więcej »

DZIĘKI KIWI SHOE PASSION MOŻESZ... I poczuć się jak prawdziwa gwiazda