Styl życia

Olga Borys o Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Myślałam, że duże oczy i długa szyja są moimi atutami, a w tym programie okazało się, że jednak nie

Olga Borys - o Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Myślałam, że duże oczy i długa szyja są moimi atutami, a w tym programie okazało się, że jednak nie

Olga Borys ma przed sobą pracowitą jesień: premiery teatralne i udział w popularnym programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, który jest hitem Polsatu. Wcieliła się m.in. w... Roberta Gawlińskiego!

Czytaj więcej »

Obserwując świat show-biznesu, zauważyłam, że gwiazdy pojawiają się tłumnie nie tylko na premierach nowych kolekcji, ale coraz częściej również na premierach teatralnych. Cieszy mnie to, bo dzięki temu możemy zobaczyć ich inne modowe oblicze.Jednym z ciekawszych wydarzeń,na którym zjawiło się mnóstwo celebrytów,była premiera tanecznego spektaklu „Saligia”na scenie warszawskiego teatru Capitol.

Czytaj więcej »

FELIETON KAROLINY MALINOWSKIEJ Stylizacje gwiazd na premierach teatralnych

Najnowsza linia marki Rodial, Bee Venom, wywołuje spore zainteresowanie wśród ekspertów kosmetycznych, a także wśród gwiazd, przede wszystkim ze względu na jej główny składnik, czyli jad pszczeli. Jak udowodniono klinicznie składnik ten powstrzymuje i zwalcza niszczące skutki menopauzy na twarzy, działając przy tym jak naturalny botoks. Jego fenomen zdążyła już docenić brytyjska księżna, Kate Middleton.

Czytaj więcej »

ALTERNATYWA DLA BOTOKSU Bee Venom marki Rodial