Styl życia

Olga Borys o Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Myślałam, że duże oczy i długa szyja są moimi atutami, a w tym programie okazało się, że jednak nie

Olga Borys - o Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Myślałam, że duże oczy i długa szyja są moimi atutami, a w tym programie okazało się, że jednak nie

Olga Borys ma przed sobą pracowitą jesień: premiery teatralne i udział w popularnym programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, który jest hitem Polsatu. Wcieliła się m.in. w... Roberta Gawlińskiego!

Czytaj więcej »

19 marca rozpoczęła się akcja „Książka na podryw” organizowana przez portal Audioteka.pl oraz Entropię Słowa. Ideą przedsięwzięcia jest promowanie literatury wśród młodzieży. W tę charytatywną inicjatywę zaangażowało się wiele znanych osobistości ze świata kultury i sztuki, m.in.: Joanna Kulig, Szymon Majewski, Maciej Orłoś, Katarzyna Montgomery i Zbigniew Zamachowski. którzy nagrają fragmenty swoich ulubionych książek. Do akcji może przyłączyć się każdy, kto chce nagrać swojego audiobooka dla ukochanej osoby.

Czytaj więcej »

KSIĄŻKA NA PODRYW Gwiazdy nagrywają audiobooki

Pukająca już do drzwi wiosna niesie nie tylko wyczekiwane słońce i cudowną energię, ale także nowe propozycje telewizyjne. Na małe ekrany wrócą ukochane seriale czy teleturnieje, talent shows z nowymi prowadzącymi i nowymi jurorami. I oni, i my znów będziemy oceniać najlepsze głosy i taniec. Ale na razie skupmy się na ocenie stylizacji gwiazd, które pojawiły się na prezentacji ramówki Polsatu. Niestety nie wszystkie były dobre.

Czytaj więcej »

FELIETON KAROLINY MALINOWSKIEJ Stylizacje Marzeny Kipiel-Sztuki i Urszuli...

W naturze występuje niezliczona ilość substancji aktywnych wspierających naturalny system ochronny oraz procesy naprawcze zachodzące w skórze. Już w starożytności piękności dla zachowania swojej urody stosowały przeróżne metody, wykorzystując środki pochodzenia naturalnego. Zrozumiałe jest więc, że w kosmetyce, a szczególności w pielęgnacji ciała coraz częściej sięgamy po kosmetyki naturalne i ekologiczne.

Czytaj więcej »

EKO KOSMETYKI Z CERTYFIKATEM kosmetyki naturalne