Styl życia

Olga Borys o Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Myślałam, że duże oczy i długa szyja są moimi atutami, a w tym programie okazało się, że jednak nie

Olga Borys - o Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Myślałam, że duże oczy i długa szyja są moimi atutami, a w tym programie okazało się, że jednak nie

Olga Borys ma przed sobą pracowitą jesień: premiery teatralne i udział w popularnym programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, który jest hitem Polsatu. Wcieliła się m.in. w... Roberta Gawlińskiego!

Czytaj więcej »

Z miłości do mody powstał blog Doroty Soszyńskiej i jej córki Nicole (www.dorotasoszynska.com). Na jego łamach matka i córka dzielą się swoją modową pasją... ale nie tylko! Lata pracy w branży kosmetycznej (marka AA, której pani Dorota jest współzałożycielką, ma już 30 lat!) stanowią bowiem ogromne źródło inspiracji, którym obydwie panie postanowiły się podzielić. Zapraszamy do lektury!

Czytaj więcej »

NOTES STYLISTY Blog Doroty Soszyńskiej i nowa kolekcja Mohito

Jedenaście lat po premierze pierwszej części trylogii „Władca Pierścieni” wreszcie zobaczymy początek tej pięknej historii. Ekranizacja krótkiej, liczącej w oryginale zaledwie 297 stron powieści J.R.R. Tolkiena „Hobbit, czyli tam i z powrotem” rozrosła się do trzech pełnometrażowych filmów. Premierę pierwszej części „Hobbita”, najdroższego filmu w historii kinematografii, zaplanowano tuż przed sylwestrem.

Czytaj więcej »

"HOBBIT" Niezwykła podróż