Styl życia

Olga Borys o Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Myślałam, że duże oczy i długa szyja są moimi atutami, a w tym programie okazało się, że jednak nie

Olga Borys - o Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Myślałam, że duże oczy i długa szyja są moimi atutami, a w tym programie okazało się, że jednak nie

Olga Borys ma przed sobą pracowitą jesień: premiery teatralne i udział w popularnym programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, który jest hitem Polsatu. Wcieliła się m.in. w... Roberta Gawlińskiego!

Czytaj więcej »

W tym roku minie 60 lat od czas powstania „Deszczowej piosenki”, a musical Gene’a Kelly’ego i Stanleya Donena praktycznie się nie starzeje. Film niezmiennie bawi coraz to nowe pokolenia widzów, a tytułowa piosenka doczekuje się nowych wykonań i przeróbek, które trafiają na listy przebojów. Z okazji tegorocznych urodzin filmu Galapagos Films przedstawia wyjątkowe wydanie „Deszczowej piosenki”. Godziny dodatków specjalnych! Na DVD oraz po raz pierwszy na Blu-ray w nowej olśniewającej jakości już od 5 października!

Czytaj więcej »

"DESZCZOWA PIOSENKA" Na DVD oraz po raz pierwszy na Blu-ray w nowej...

Palmy na Hawajach? Szerokie plaże Zanzibaru? Drinki na Lazurowym Wybrzeżu? Nie, to nie dla niego. Holender, który podbił polski rynek medialny, człowiek, który wyprodukował „Szymon Majewski Show”, „Gwiazdy tańczą na lodzie”, „Jak oni śpiewają”, „Kocham Cię, Polsko!” czy „Top Model”, nie spędza wolnego czasu na słodkim lenistwie. Wybrał Antarktydę. I specjalnie dla nas opisał swoją egzotyczną podróż za koło podbiegunowe, dokąd udał się ze swoim synem Rochem i narzeczoną Malwiną Wędzikowską oraz ojcem Bobem Rooyensem. „To była podróż w głąb siebie” – podsumowuje.

Czytaj więcej »

RINKE ROOYENS Latający Holender