Styl życia

Olga Borys o Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Myślałam, że duże oczy i długa szyja są moimi atutami, a w tym programie okazało się, że jednak nie

Olga Borys - o Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Myślałam, że duże oczy i długa szyja są moimi atutami, a w tym programie okazało się, że jednak nie

Olga Borys ma przed sobą pracowitą jesień: premiery teatralne i udział w popularnym programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, który jest hitem Polsatu. Wcieliła się m.in. w... Roberta Gawlińskiego!

Czytaj więcej »

Marka zainspirowana filozofią SPA, oferująca specjalistyczne linie produktowe do pielęgnacji ciała, stóp, dłoni oraz paznokci. Preparaty oparte na bazie naturalnych składników aktywnych o urzekającym zapachu i potwierdzonej skuteczności działania. Kosmetyki marki Paloma zmieniają codzienną pielęgnację w niezapomniany rytuał piękna. Dzięki nim w domu zagoszczą zabiegi pielęgnacyjne przepojone cudownymi aromatami, pozwalające odzyskać idealną harmonię między duszą i ciałem.

Czytaj więcej »

PALOMA Wygraj nagrody

Perfekcyjny makijaż, podkreślający to, co w fotografowanej osobie jest intrygujące i piękne, to nieodłączny element idealnego portretu. Aby twarz na każdym zdjęciu i na codzień wyglądała doskonale, Lirene oferuje nową odsłonę znanych i cenionych przez Polki fluidów – Lirene City Matt oraz Shiny Touch. Dzięki dopracowanym formułom, podkłady Lirene pozwalają na dłużej cieszyć się idealnym, satynowym makijażem. Nowe, eleganckie i bardzo kobiece opakowanie sprawia zaś, że codzienny makijaż z fluidami Lirene to prawdziwa przyjemność.

Czytaj więcej »

LIRENE CITY MATT I SHINY TOUCH Perfekcyjny makijaż każdego dnia dzięki nowej...

Makijaż to chwila skupienia i relaksu, którą możemy zafundować sobie codziennie, wiedząc, że jesteśmy przez chwilę kreatorkami i wizjonerkami własnego codziennego JA. To wolność i kobiecość, które możemy kamuflować lub eksponować w zależności od samopoczucia oraz wariantu prezencji w menu naszej kobiecości. Dziś do dyspozycji mamy ogromną wiedzę i technologię zamkniętą w estetycznych i luksusowych "pudełeczkach" kosmetyków kolorowych. A te zaskakują nas i formą, i treścią…

Czytaj więcej »

JAK SIĘ NIE MALOWAĆ Czyli o makijażu kiedyś i dziś słów kilka...

W poszukiwaniu coraz lepszych i nowocześniejszych rozwiązań naukowcy coraz chętniej sięgają po wzorce, które w ciągu tysięcy, a nawet milionów lat ewolucji z powodzeniem przetestowała natura. Intencją pasjonatów biomimetyki jest to, by znajdować i naśladować szczególnie inspirujące właściwości świata przyrody, które mogą stanowić rozwiązania dla wielu technologicznych, biomedycznych czy przemysłowych odkryć. Dr Peter Vukusic oraz dr Joe Barr przeanalizowali różnorodne projekty oparte na bioinspiracji rozważając, w jaki sposób tę zasadę można wykorzystać w dziedzinie ochrony zdrowia oczu.

Czytaj więcej »

Z NATURY NOWOCZESNE

Do sprzedaży trafiła właśnie limitowana edycja kultowej torebki Caroliny Herrery – Mini Matryoshka. Swoją premierę miała podczas pokazu Carolina Herrera NY. Tym razem matka i córka połączyły siły. Efekt tej współpracy można podziwiać w firmowych butikach CH Carolina Herrera na całym świecie. My mieliśmy niepowtarzalną okazję, by porozmawiać z twórczynią nowej torebki o pasjach, rodzinie i planach na przyszłość.

Czytaj więcej »

CAROLINA HERRERA jr Przyjemność kreowania

Edycja Jubileuszowa AA THERAPY to niepowtarzalna linia preparatów pielęgnacyjnych, dostępna wyłącznie w aptekach. Serię wyróżnia okolicznościowa szata graficzna oraz wyjątkowo atrakcyjna cena. Tworzą ją 3 kremy do twarzy: Odżywczy, Natłuszczający oraz Nawilżający oraz Nawilżający balsam do ciała oraz Krem do pielęgnacji rąk i paznokci. Skuteczność i bezpieczeństwo stosowania preparatów zostało potwierdzone badaniami z udziałem osób z chorobami alergicznymi skóry.

Czytaj więcej »

AA THERAPY Edycja Jubileuszowa