Styl życia

Olga Borys o Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Myślałam, że duże oczy i długa szyja są moimi atutami, a w tym programie okazało się, że jednak nie

Olga Borys - o Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Myślałam, że duże oczy i długa szyja są moimi atutami, a w tym programie okazało się, że jednak nie

Olga Borys ma przed sobą pracowitą jesień: premiery teatralne i udział w popularnym programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, który jest hitem Polsatu. Wcieliła się m.in. w... Roberta Gawlińskiego!

Czytaj więcej »

W Łodzi, mieście słynącym z mody, sztuki i designu powstaje pierwszy +concept store. Stworzyła go grupa przyjaciół, którzy wielokrotnie realizowali już razem oryginalne projekty. Teraz ich współpraca zaplusowała powstaniem inspirującego miejsca w strefie Off Piotrkowska. Eksluzywne ubrania Agaty Wojtkiewicz, designerskie przedmioty oshi pracowni projektowej oraz kreatywne pomysły Katarzyny Dubik to pozytywny świat +.

Czytaj więcej »

+CONCEPT STORE Moda + design w jednym miejscu

„R.E.S.P.E.C.T.” to autorski projekt stworzony przez NATALIĘ LUBRANO (na zdj.), Wojciecha Orszewskiego oraz klawiszowca Łukasza Damrycha, basistę Piotra Nosala i perkusistę Łukasza Sobolaka. Płyta łączy analogowe brzmienia z delikatną elektroniką i zjawiskowym „czarnym” wokalem Natalii. I nic dziwnego, bo inspiracją dla muzyków do stworzenia tego albumu była m.in. twórczość Steviego Wondera. Projekt Natalii Lubrano to unikalny miks nu jazzu i chilloutu z oldschoolowym funkiem i rdzennym soul. Wcześniej artystka wiele lat współpracowała z zespołem Miloopa i z Andrzejem Smolikiem, brała też udział w projekcie FoxBox.

Czytaj więcej »

NATALIA LUBRANO Czarny głos białej dziewczyny