Styl życia

Olga Borys o Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Myślałam, że duże oczy i długa szyja są moimi atutami, a w tym programie okazało się, że jednak nie

Olga Borys - o Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Myślałam, że duże oczy i długa szyja są moimi atutami, a w tym programie okazało się, że jednak nie

Olga Borys ma przed sobą pracowitą jesień: premiery teatralne i udział w popularnym programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, który jest hitem Polsatu. Wcieliła się m.in. w... Roberta Gawlińskiego!

Czytaj więcej »

Dobra wiadomość dla wszystkich wielbicieli włoskiego stylu oraz kultury. Najnowszą etykietę wody S.Pellegrino goszczącej na stołach ekskluzywnych restauracji świata przygotowała słynna firma jubilerska Bulgari. Ta współpraca dwóch wyjątkowych włoskich marek zaowocowała powstaniem limitowanej edycji S.Pellegrino, która ma być uznaniem dla ponadczasowej włoskiej świetności, uczczeniem barwnego i wytwornego ducha Włoch.

Czytaj więcej »

SŁYNNA WŁOSKA WODA S.PELLEGRINO... Dostępna w najznakomitszych restauracjach w Polsce

Film „Musimy porozmawiać o Kevinie” w reżyserii Lynne Ramsay, który do polskich kin trafi 13 stycznia 2012, otrzymał 6 nominacji British Independent Film Awards, w tym w kategorii najlepszy brytyjski niezależny film, najlepsza reżyseria (Lynne Ramsay), najlepszy scenariusz (Lynne Ramsay, Rory Kinnear), najlepsza aktorka (Tilda Swinton), najlepszy aktor drugoplanowy (Ezra Miller) oraz najlepsze zdjęcia (Seamus McGarvey).

Czytaj więcej »

ZAPOWIEDŹ KINOWA „Musimy porozmawiać o Kevinie” w reż. Lynne...

BENEFIANCE- to linia pielęgnacyjna dla pań dojrzałych począwszy od 35 roku życia, dla cery suchej i bardzo suchej. Benefiance - to najbardziej zaawansowane technologie, piękne, eleganckie opakowania, produkty które mają przywracać piękno skórze i dawać kobiecie satysfakcję.

System pielęgnacji Benefiance to spowalnianie procesów starzenia się i stwarzanie optymalnych warunków dla dojrzałej skóry, która wymaga specjalnej pielęgnacji.

Czytaj więcej »

SHISEIDO Kremy do twarzy

Marka H&M nie przestaje rozwijać swojej działalności podejmując nowe formy współpracy z wielkimi projektantami i twórcami najnowszych tendencji. Po linii Versace for H&M, szwedzka marka zaprosiła do współpracy Trish Summerville, autorkę kostiumów do jednego z najbardziej wyczekiwanych filmów roku: „Dziewczyna z tatuażem” w reżyserii Davida Finchera. Z tego spotkania powstała kolekcja w stylu neo grunge, dla kobiet lubiących miejski mroczny styl. Nosi ona nazwę „Dragon Tattoo”. Trudno jej się oprzeć.

Czytaj więcej »

LISBETH SALANDER Muza H&M