Styl życia

Olga Borys o Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Myślałam, że duże oczy i długa szyja są moimi atutami, a w tym programie okazało się, że jednak nie

Olga Borys - o Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Myślałam, że duże oczy i długa szyja są moimi atutami, a w tym programie okazało się, że jednak nie

Olga Borys ma przed sobą pracowitą jesień: premiery teatralne i udział w popularnym programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, który jest hitem Polsatu. Wcieliła się m.in. w... Roberta Gawlińskiego!

Czytaj więcej »

Fashion Week do czegoś zobowiązuje. Dzisiaj nasz kącik kosmetyczny jest o sztuczkach i sposobach modelek. Ich praca wymaga szczególnej dbałości o cerę, która musi znosić tony makijażu, włosy – często maltretowane i przesuszone ekstrawaganckimi fryzurami na wybieg oraz o ciało, które jest podstawowym narzędziem pracy. Wyjątkowy olejek marki Patyka to istny cud, który pozwala zmierzyć się z tymi trudnościami.

Czytaj więcej »

PATYKA Ulubiony kosmetyk modelek

Złote Tarasy zapraszają wszystkich pasjonatów mody do udziału w konkursie „Celebrity dress up match”. Każdy, kto przygotuje stylizację zgodną z tematem konkursowym „Jesienny zew” ma szansę rozpocząć swoją karierę w świecie mody. Na zwycięzcę czeka atrakcyjna nagroda główna, w postaci bonów na zakupy w salonie Van Graaf oraz staż stylizacji w dziale mody miesięcznika Glamour. W Jury, które wybierze zwycięzcę zasiądzie m.in. Małgorzata Kożuchowska, gwiazda projektu znana w świecie mody z doskonałego wyczucia stylu. Zgłoszenia konkursowe przyjmowane są do 16 października w formie zdjęcia za pośrednictwem aplikacji na fanpage’u centrum pod adresem www.facebook.com/ZloteTarasy.

Czytaj więcej »

ROZPOCZNIJ SWOJĄ KARIERĘ JAKO STYLISTA! Małgorzata Kożuchowska gwiazdą konkursu...

Pierwszy polski salon uznanej na świecie luksusowej marki modowej Elie Tahari zostanie otwarty w drugiej połowie października w Centrum Handlowym PROMENADA w Warszawie. Będzie to jeden z wielu sklepów otwieranych w różnych krajach, zgodnie z przyjętą strategią międzynarodowej ekspansji marki. Elie Tahari wzmocniła ostatnio swoją obecność na rynku hiszpańskim, włoskim, greckim, belgijskim, niemieckim, tureckim, meksykańskim, koreańskim i hongkońskim, ma też plany dalszego rozwoju w ciągu kolejnych pięciu lat na kontynencie europejskim, azjatyckim i Bliskim Wschodzie.

Czytaj więcej »

ELIE TAHARI W WARSZAWIE Otwarcie pierwszego flagowego butiku

6-metrowe okna, przestrzeń, światło, unikalna architektura i oryginalny styl urzekają nie tylko hollywoodzkie gwiazdy. Mimo, że moda na lofty w Polsce pojawiła się stosunkowo niedawno, wyjątkowe wnętrza szybko stały się jednym z najbardziej poszukiwanych typów nieruchomości na rynku. Oryginalny klimat uwiódł już wielu, w tym również znanych, polskich artystów. Dowodem na to jest aktor – Tomasz Karolak, który już niedługo zamieszka we własnym lofcie w Woronicza Qbik na warszawskim Mokotowie.

Czytaj więcej »

LOFTY Tomasz Karolak zamieszka w loftowym klimacie w...

Bez zaproszeń i bez biletów. Szósta edycja Manufaktura Fashion Week/Fast Fashion to dla każdego niezwykła możliwość obcowania z modą na światowym poziomie. Między 7 a 9 października na wybiegu w rotundzie oglądać będziemy zarówno prace młodych i niezwykle utalentowanych projektantów z Europy Wschodniej, ale też najnowsze jesienno-zimowe kolekcje, dostępne już w butikach Manufaktury. Nie zabraknie też koncertów, nocnych zakupów i cennych nagród w konkursach.

Czytaj więcej »

MODOWA PODRÓŻ TRANSSYBERYJSKA W MANUFAKTURZE