Styl życia

Olga Borys o Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Myślałam, że duże oczy i długa szyja są moimi atutami, a w tym programie okazało się, że jednak nie

Olga Borys - o Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Myślałam, że duże oczy i długa szyja są moimi atutami, a w tym programie okazało się, że jednak nie

Olga Borys ma przed sobą pracowitą jesień: premiery teatralne i udział w popularnym programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, który jest hitem Polsatu. Wcieliła się m.in. w... Roberta Gawlińskiego!

Czytaj więcej »

Lipo-oliwka do ust to nowy preparat będący uzupełnieniem specjalistycznej pielęgnacji Elixine. Jest przeznaczona do codziennej pielęgnacji ust zapobiegającej powstawaniu zmarszczek. Zawiera Valulip™, który silnie stymuluje syntezę kolagenu i kwasu hialuronowego, dzięki czemu usta odzyskują naturalną gładkość, jędrność i elastyczność oraz zwiększają swoją objętość. Lipo-oliwka do ust Elixine chroni i intensywnie regeneruje naskórek, a także poprawia jego nawilżenie spowalniając proces starzenia się ust. Preparat powstał we współpracy z polskimi dermatologami.

Czytaj więcej »

LIPO-OLIWKA DO UST ELIXINE Eliksir młodości dla ust

Fanki pielęgnacji urody dobrze o tym wiedzą: Gemey-Maybelline to marka proponująca świetne produkty w przystępnych cenach. Ich najnowsze dziecko jest wyjściem naprzeciw naszym życzeniom! W erze globalizacji, marki przygotowują coraz więcej kolekcji kosmetyków „na miarę”, żeby zadowolić indywidualne potrzeby klientek. Linia FIT me! jest tego doskonałym przykładem – to pełna gama produktów zapewniających oczekiwany koloryt i wykończenie każdej cerze.

Czytaj więcej »

FIT ME! GEMEY-MAYBELLINE Cera o jakiej marzysz