Styl życia

Olga Borys o Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Myślałam, że duże oczy i długa szyja są moimi atutami, a w tym programie okazało się, że jednak nie

Olga Borys - o Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Myślałam, że duże oczy i długa szyja są moimi atutami, a w tym programie okazało się, że jednak nie

Olga Borys ma przed sobą pracowitą jesień: premiery teatralne i udział w popularnym programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, który jest hitem Polsatu. Wcieliła się m.in. w... Roberta Gawlińskiego!

Czytaj więcej »

W nadmorskim kurorcie nad brzegiem Bałtyku można fantastycznie odpocząć w doskonałych warunkach i … towarzystwie. Luksusowe wnętrza hotelu AQUARIUS SPA***** to komfort i profesjonalizm. Hotel posiada 40 gabinetów SPA wyposażonych w najlepsze osiągnięcia nowoczesnej kosmetologii. Urządzenia do usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej i cellulitu zostało uznane za wydarzenie Targów kosmetycznych Bolonii i łączy zdobycze medycyny w walce o doskonały wygląd.

Czytaj więcej »

KOŁOBRZEG AQUARIUS SPA

Małgosia jest typowym przykładem „miejskiej” mamy: żyje w ciągłym biegu, stresie i korkach, na głowie ma bardzo dużo: opiekę nad dziećmi, pracę zawodową, rachunki, zajęcia dodatkowe starszej córki… Zapewne dlatego, pomimo że mieszka w Warszawie od 19 lat, woli mniejsze miejscowości, gdzie życie płynie trochę wolniej i spokojniej, a sąsiedzi znają się nawzajem, gdzie nikt nie jest anonimowy.

Czytaj więcej »

METAMORFOZA MAŁGORZATY Chciałam podobać się sobie...