UTOPIA OD CAVALLI Hit na wiosnę wśród dodatków

UTOPIA OD CAVALLI Hit na wiosnę wśród dodatków

Eva Herzigova, Geri Halliwell, Miley Cyrus... Wszystkie chętnie noszą najnowszą torbę Roberto Cavalli. Cóż, najwyraźniej podoba im się Utopia. Wszystko wskazuje na to, że mamy nowy hit wśród dodatków! Jeden pierwszych autorstwa Roberto Cavallego. Dowód? Już trzy gwiazdy były widziane z tą wielka, czarno-białą torbą, która pomeieści dosłownie wszystko.

Jak się nazywa? Utopia. Sprawdź sama! Czy istnieje torebka idealna, czy to tylko utopijne marzenie? ? Roberto Cavalli odpowiedział na to egzystencjalne pytanie swoim najnowszym projektem, który już zyskał status kultowego: Utopią. Miękkie linie, które nieco przypominają kształtem siodło, ekskluzywny, ale też lekko punkowy styl – oto co czyni torbę Utopia tak wyjątkową. Klapę zdobią skórzane frędzle i złote logo RC. Rączka jest krótka, a suwak wykończony złotym rogiem. Wykonana z najdelikatniejszej skóry torebka jest dostępna w dwóch rozmiarach oraz trzech wzorach: czarno-białym, zwierzęcym i metalizowanej platynie.

Jako pierwsza z torbą widziana była już w listopadzie ubiegłego roku Eva Herzigova. Do romantycznej, szydełkowanej sukienki, wybrała wariant biały. Niedługo potem z taką samą pojawiła się nastoletnia gwiazda wytwórni Disney’a, Miley Cyrus. Ubrana była na czarno, do tego kozaki I kapelusz borsalino. Natomiast Geri Halliwell, świeżo zaręczona w Rzymie, wybrała model XXL z czarnej skóry. Cała w czerni, z wyjątkiem delikatnych cętek na podszewce płaszcza, chowa się za okularami-muchami. Aby zostać szczęśliwa posiadaczka najnowszego hitu trzeba wydać 1275 € na wersję mniejszą i 1625 € na większą. Cóż, gdy chcesz być jak gwiazdy, musisz przestać liczyć się z wydatkami! 

Słowa kluczowe
Polecamy
Komentarze