VANESSA HUDGENS Nowy, piekny duet

Nowy produkt i pierwsza muza marki Neutrogena. Norweska firma, znana przede wszystkim z doskonałego kremu do rąk, wprowadza na rynek Wave, nową linię produktów, które promować będzie piękna gwiazda High School Musical, Vanessa Hudgens.

Potrafi grać, śpiewać, tańczyć i...sprzedawać. Vanessa Hudgens to wszechstronna artystka, której piękny uśmiech z pewnością zachęci do kupna nowych produktów Neutrogeny. Linia Wave ma zrewolucjonizować oczyszczanie twarzy. Jak zachwala panna Hudgens, to kosmetyk, który zawsze możesz mieć przy sobie. Zapracowana gwiazda z pewnością wie, co mówi.

Ten innowacyjny produkt zdążył już zawojować rynek amerykański. To małe, wibrujące urządzenie, którego używa się razem z wacikiem i wodą. Wystarczy wyjąć wacik ze środka, nałożyć na wibrującą główkę i zwilżyć wodą, a następnie pomasować przez chwilę twarz, omijając okolice oczu, aby uzyskać świeżą, czystą twarz. Jeśli dzięki temu można mieć tak nieskazitelną cerę jak Vanessa Hudgens i zdobyć takiego przystojniaka jak jej ukochany Zac Effron – wchodzimy w to!

Słowa kluczowe
Polecamy
Komentarze