BAR RAFAELI I LEONARDO DICAPRIO Czas na dzieci

BAR RAFAELI I LEONARDO DICAPRIO Czas na dzieci Zdjęcia: East News, Bulls

Praktycznie co miesiąc media donoszą o ich rozstaniu. Leonardo DiCaprio i Bar Refaeli wciąż jednak są razem. Jakby na przekór kolejnym plotkom planują wspólną przyszłość. Aktor przyznał nawet, że coraz poważniej myśli o założeniu rodziny. Oczywiście z izraelską modelką u boku.

Sędzia odgwizdał koniec meczu. Jednak fani koszykarzy Los Angeles Lakers nie spieszyli się do wyjścia. Wszyscy „dyskretnie” zerkali w kierunku pierwszego rzędu. Tam Leonardo DiCaprio gawędził ze wschodzącą gwiazdą Hollywood Zakiem Efronem. O czym? Niestety, nie wiadomo. Jeden z sąsiadów podsłuchał tylko, że gwiazdor „High School Musical” pytał o Bar Refaeli. „Leo tłumaczył, że ukochana została w domu. Rano miała umówione zdjęcia i wolała wypocząć” – opowiadał świadek. Mimo to na drugi dzień w gazetach pojawiła się informacja, że ich związek przeżywa kryzys. Perez Hilton, autor blogu o show-biznesie, policzył nawet, że była to dwunasta taka wiadomość w ciągu roku. A przecież do końca grudnia zostało jeszcze trochę czasu... „Nieważne, co powiem, moje słowa i tak są przekręcane. Jestem szczęśliwy, a później przeczytam, że tylko sprawy zawodowe układają się po mojej myśli. To śmieszne. Z Bar prowadzimy nawet dziennik, w którym wklejamy co ciekawsze wycinki prasowe o nas. Moim ulubionym jest tekst z jednego brukowca o tym, że dzieli nas prawie wszystko. Pisano, że ja jadam duże śniadania, a ona kawałek ananasa i grejpfruta. Że ja czytam » Timesa«, Bar tylko kolorowe czasopisma. I tak dalej. Nic z tego nie było prawdą” – żartował aktor w programie Jaya Leno. Bar przyjęła inną taktykę. W ogóle nie stara się dementować tych doniesień. „Moi najbliżsi znają prawdę. Czasami rzeczywiście dzwonią zatrwożeni, że coś jest między nami nie tak, bo akurat napisał to jakiś tabloid. Częściej jednak wkładają te historie między bajki” – opowiadała modelka.

GWIAZDY Z OKŁADEK

DiCaprio i Refaeli szybko stali się „ulubieńcami” prasy kolorowej. On – największy playboy Fabryki Snów, ona – kobieta o ciele bogini. Leo wypatrzył izraelską modelkę na bankiecie organizowanym przez członków zespołu U2 w Las Vegas. Bar przyjechała razem z kilkoma koleżankami ze swojej agencji Elite. Mimo że na imprezie było mnóstwo pięknych kobiet, aktor zwrócił uwagę właśnie na nią. Jak sam wspominał zaczął ostentacyjnie przechadzać się w okolicach stolika, przy którym siedziała. I kiedy w końcu któraś z jej przyjaciółek zawołała: „Dziewczyny, patrzcie, to Leonardo DiCaprio”, uśmiechnął się i podszedł do nich. Nie zwracał uwagi na zalotne spojrzenia innych modelek, tylko od razu zaczepił Bar. Już miesiąc później, w grudniu 2005 roku, byli parą. Złośliwi twierdzili, że to pokazowy związek. „Takie romanse często aranżowane są przez doradców do spraw wizerunku gwiazd. Świetnie się sprzedają wizualnie. I co najważniejsze, można dopisać do nich dowolną historię. Nawet współczesną wersję baśni o Kopciuszku” – tłumaczył Perez Hilton. „Piękny książę Leonardo podjechał na białym koniu i zabrał »szarą myszkę« do wielkiego pałacu zwanego »popularność«”. Czy rzeczywiście? Nazwisko modelki nie jest może wymieniane jednym tchem z Naomi Campbell, Kate Moss czy Gisele Bündchen, jednak Bar daleko do postaci anonimowej. „Męscy fani kolejnych pokazów i katalogów bielizny Victoria’s Secret znają każdy centymetr jej ciała. Tak samo wielbiciele wydawnictw »Sports Illustrated« z kolekcjami kostiumów kąpielowych” – zapowiadał materiał z modelką magazyn „People”. W rodzinnym Izraelu uważana jest za wielką gwiazdę. Zresztą była do tego szykowana od dzieciństwa. W pierwszej reklamówce wystąpiła w wieku... 8 miesięcy. Na ekranach telewizorów i billboardach pojawiała się regularnie przez pierwsze 15 lat życia. W tym czasie rodzice podsyłali także jej zdjęcia do agencji modelek. Pierwsze zlecenie jako modelka chodząca po wybiegu dostała jako 11-latka. Jednak prawdziwą sławę zyskała, kiedy jej zdjęcia pojawiły się na okładce francuskiego „Elle”. Wydawcom pisma spodobała się tak bardzo, że magazyn zdecydował się na cztery wiodące sesje z Bar. Ukazywały się co dwa miesiące.

 BURZLIWA MIŁOŚĆ

Polecamy
Komentarze