HUGH GRANT Czy odzyska Jemimę?

Hugh Grant desperacko walczy o byłą narzeczoną Jemimę Khan. Znajomi aktora twierdzą, że z chwilą, kiedy rozstał się z ukochaną, jego życie legło gruzach.

"Przyznał, że stracił miłość życia. Miesiące, które upłynęły od ich zerwania, spędza na rozpamiętywaniu swoich błędów. Wtedy nie chciał wiązać się na całe życie. Teraz wie, że chce, by została jego żoną" - mówił przyjaciel Hugh.

Związek z Jemimą trwał trzy lata. Przez ten czas para więcej czasu spędziła na egzotycznych urlopach, niż w domu w Londynie. Takie życie odpowiadało aktorowi, który w środowisku nazywany jest Piotrusiem Panem. „Wieczny chłopiec. To najlepsza charakterystyka Hugh. Dla niego życie to niekończąca się zabawa. Facet ma kupę szczęścia. Nawet w filmach może grać siebie. Wiecznie zagubionego flirciarza, który szuka kobiety mogącej się nim zaopiekować" - pisał o nim dziennik „The Sun".

Jemima też na początku była nim zachwycona. Obyty w towarzystwie, sypiący żartami z rękawa. Prawdziwy angielski dżetelman. Problemy zaczęły się, kiedy próbowali zamieszkać razem. Aktor nie mógł odnaleźć się w roli głowy rodziny. Jemima ma już dwóch synów ze związku z pakistańskim krykiecistą Imranem Khanem. „Przeprowadzka Hugh oznaczała duże zmiany w jej życiu. Miała po prostu trzeciego chłopca do wychowania. To nie był związek tylko adopcja" - śmiali się znajomi milionerki, dziedziczki fortuny Goldsmithów. W lutym 2007 nie wytrzymała. Po poważnej rozmowie na temat priorytetów w życiu rozstali się. Wciąż są przyjaciółmi. Jemima, która teraz spotyka się z milionerem Benem Elliotem regularnie dzwoni do Hugh. Martwi się o niego. Po ostatnich alkoholowo-seksualnych ekscesach aktor zaczął zastanawiać się nad sensem swojego życia. Dopiero teraz zrozumiał co jest najważniejsze. Tylko czy nie jest za późno, żeby odzyskał Jemimę?

Polecamy
Komentarze