Wywiady i sylwetki

Najnowsze

W show Szymona Majewskiego wcielała się między innymi w Dodę i Krystynę Jandę. I na lata przylgnęła do niej etykieta artystki komediowej. Ale aktorka chciała od życia czegoś więcej. Siedem lat walczyła o duże role. I wreszcie dostała swoją szansę. W najnowszym filmie Marii Sadowskiej „Dzień kobiet”, który został świetnie przyjęty przez publiczność na festiwalu w Gdyni, zagrała walczącą z korporacją samotną matkę. Ta historia porusza, a Katarzyna Kwiatkowska została okrzyknięta polską Erin Brockovich. A jak wygląda jej życie prywatne? Też trochę przypomina film...

Czytaj więcej »

Z ARCHIWUM GALI - KATARZYNA KWIATKOWSKA TYLKO U NAS - Czekam na królewicza

Ponad rok nie jeździł motocyklem, nie nosił dresów i adidasów. Wszystko po to, żeby jak najlepiej wcielić się w rolę pisarza Jerzego Ficowskiego w filmie „Papusza”, który właśnie trafił do kin. W wywiadzie dla „Gali” przyznaje, że spełniło się jego marzenie – wystąpić w filmie Krzysztofa i Joanny Krauze. W życiu prywatnym również przełom: właśnie skończył 30 lat. W prezencie zafundował sobie rejs po Atlantyku. Wymyślił też już, jak będzie wyglądać jego starość. „Sprzedam wszystko i kupię jacht, na którym będę dogorywał... A wcześniej chciałbym żyć tak, żebym czuł, że żyję” – mówi.

Czytaj więcej »

ANTONI PAWLICKI Zagrać artystę...

W serialu Polsatu „To nie koniec świata!” on gra amanta, a ona dziewczynę z charakterem, która ucieka sprzed ołtarza. Z czasem Anka i Paweł zostają parą, ale długo byli wrogami. A jak jest poza planem? Karolina i Krystian przyznają, że nie mieli pojęcia, że wspólnie zagrają. Podobnie jak ich bohaterowie na początku traktowali siebie z dystansem. „Pracowaliśmy na wzajemne zaufanie” - mówi Krystian. „Scenariusz serialu zakładał, że przez siedem pierwszych odcinków mieliśmy się nie lubić. I to nam bardzo dobrze wychodziło” – dodaje Karolina.

Czytaj więcej »

Z ARCHIWUM "GALI" KAROLINA GORCZYCA I KRYSTIAN WIECZOREK: Koniec...