Wywiady i sylwetki

Najnowsze

Młodzi, zdolni, przystojni i zdeterminowani, by osiągnąć sukces. Czterech braci, w tym bliźniacy. Tomasz, Maciej, Marek i Mateusz Szczepanikowie dwa lata temu postanowili połączyć swoje siły. Efekt? Ich pierwszy wspólny album „Siła braci” zyskał status złotej płyty. Wiedzą już, że muszą trzymać się razem, bo tylko tak mogą zdobyć świat! Nam opowiadają o dzieciństwie spędzonym w Małopolsce, kłótniach, trudnych początkach i chwilach zwątpienia.

Czytaj więcej »

PECTUS Mamy siebie!

Baczna obserwatorka naszego życia. Właśnie przyjrzała się polskim kochankom. W swojej najnowszej książce „Wnuczkożonka, czyli jak utrzymać laskę” stworzyła całą ich galerię. Prym wiedzie dziadzia-dzidzia, ale jest też pan ideałek, gruboszyjec, modelarz, sprytny czub i flejtuch. Ars amandi po polsku? Nic takiego nie istnieje. Wciąż za to jest żywy sienkiewiczowski wzorzec kochanka zawadiaki, który ma wielki brzuch, pije i porywa kobiety. Czas o nim zapomnieć, bo jest szkodliwy!

Czytaj więcej »

HANNA BAKUŁA Gdzie ci mężczyźni?

Wychował się w teatralnych kulisach i na telewizyjnych korytarzach. Bawił się rekwizytami, znał na pamięć dramaty i potrafił podrzucić aktorowi zapomnianą kwestię. Fascynował się tym światem. I przyszedł taki dzień, kiedy postanowił wkroczyć na plan filmowy. Bez protekcji, z castingu. Właśnie skończył zdjęcia do głośnego jeszcze przed premierą filmu Jana Komasy „Miasto 44” o powstaniu warszawskim.

Czytaj więcej »

ANTONI KRÓLIKOWSKI Skazany na film?

„Uwiodła Wojewódzkiego!”, „Ma romans z Nergalem!”, „Spotyka się z młodym Żakowskim!”, „Celebrytki wściekłe, że zdradza ich sekrety!”, „Nowa gwiazda TVN!”, „Wygryzła Sablewską z TVN Style, wygryzie i Rusin z Dzień Dobry TVN!”. To wszystko nagłówki na jej temat z ostatniego miesiąca. Jaka jest prawda? Agnieszka Szulim, najgorętsze nazwisko sezonu, powraca z programem „Na językach” i zdradza „Gali”, dlaczego sama już nie chce być na językach.

Czytaj więcej »

AGNIESZKA SZULIM Jestem zmęczona bzdurami, jakie o sobie czytam

„Dawni wojownicy to dziś gwiazdy rocka” – mówi Tymon Tymański, jeden z najbardziej kontrowersyjnych i wszechstronnych artystów w Polsce. Miesiąc temu po raz trzeci został ojcem. W tym samym czasie do kin wszedł głośny film „Miłość” – dokument o najsłynniejszym polskim zespole jassowym, który współtworzył. To historia o przyjaźni, muzyce, dojrzewaniu i straconych złudzeniach. I właśnie o tym jest ta rozmowa.

Czytaj więcej »

TYMON TYMAŃSKI Miłość i... cała reszta

Marzenie kobiet: przystojny, szarmancki, czuły i na dodatek genialny w kuchni. Francuz z hiszpańskimi korzeniami, który 12 lat temu związał się z Polską, bo poszedł za głosem serca. To dla Haliny porzucił spokojne życie, przeprowadził się do Warszawy. I podjął wyzwanie: stworzył restaurację. Udało się, zyskał grono wiernych smakoszy. A dzięki programowi „MasterChef” zdobył uwielbienie milionów. „Jeśli ktoś ma satysfakcję w życiu prywatnym, to może wygrać wszystko w życiu zawodowym” – mówi z przekonaniem.

Czytaj więcej »

MICHEL MORAN Ego kucharza

„Jestem spełniona, jestem szczęśliwa” – mówi i nie mamy najmniejszego powodu, by jej nie wierzyć. Anna promienieje! Niedawno wróciła z Nowego Jorku, gdzie z „Galą”, w towarzystwie swojej rodziny, Marcela i Stefanii, spędzała 33. urodziny. A Nowy Jork to miasto dla niej szczególnie ważne. Kiedy pojechała tam kilka lat temu, wyzbyła się kompleksów i stała się świadomą swoich atutów kobietą. Co przyniósł jej ostatni pobyt?

Czytaj więcej »

ANNA MUCHA Szczęśliwa i spełniona

Niebawem po raz drugi zostanie mamą. Ta ciąża jednak całkowicie różni się od poprzedniej. Wtedy jej kariera pędziła z szybkością światła. Wiadomość o tym, że spodziewa się dziecka, spowodowała, że z dnia na dzień została bez pracy. To był dla niej szok. Dziś jest mądrzejsza o tamto doświadczenie. Silniejsza. Z przekonaniem mówi: „Może się wydawać, że sporo straciłam przez tę ciążę, ale ani przez chwilę nie żałowałam, że natura akurat w takim momencie zdecydowała, że będę mamą. To moja najważniejsza rola”. Jak się znów do niej przygotowuje? Gdzie byłaby dziś, gdyby nie zaskoczyła jej wtedy ciąża? Jakie błędy popełniła na drodze do sławy? I jak odzyskała kontrole nad swoim życiem, kiedy wydawało się, że to już niemożliwe?

Czytaj więcej »

KATARZYNA CICHOPEK Mamy moc!

Wiele ich łączy. Wychowywali się w artystycznych rodzinach, sami są aktorami, mają dzieci i rozwód na koncie. Teraz są razem. Na scenie. Właśnie przygotowują się do premiery głośnej sztuki „Konstelacje”, której premiera już 30 sierpnia w Teatrze Polonia. Nam opowiadają o swoich życiowych konstelacjach, o tym, jak kochają, jak uwodzą i kiedy przekraczają tę cienką granicę. Uwaga! Wywiad zawiera treści erotyczne!

Czytaj więcej »

MARIA SEWERYN I GRZEGORZ MAŁECKI Te sprawy...

„Ale morda”– mówi czasem do siebie. Nam szczerze powiedziała, czy jej się ta „morda” podoba, a także co robi, by nie stać się zołzą-menopauzą, która ma do wszystkich o wszystko pretensje. Chociaż to jej raczej nie grozi - zawsze otwarta, serdeczna, pomocna - to potwierdzi każdy, kto się z nią zetknął. Okazuje się jednak, że potrafi być też ostra. Dla celebrytów, a nawet... Pierwszej Damy. Taką twarz pokazała w książce „Kalendarzyk niemałżeński” napisanej z Pauliną Młynarską.

Czytaj więcej »

DOROTA WELLMAN To ja, mordka

Jedne mają dwie córki, drugie dwóch synów. Którym jest łatwiej, a którym trudniej? Które mają wsparcie, a które więcej czułości? „Gala Kids” postanowiła rozwiać mity. A było to tym trudniejsze, że Karolina Malinowska, Maria Seweryn, Ewa Minge i Paulina Holtz nie pokazują się publicznie z dziećmi. Uznały bowiem, że powinny chronić ich prywatność, zapewnić im spokojne dzieciństwo. Nam udało się namówić je, by opowiedziały o tym, jak je wychowują.

Czytaj więcej »

MAMY KONTRA MAMY Synowie czy córki?

Anna Mucha na pomysł projektowania rzeczy dla maluchów wpadła, gdy jej partner kupił piękny kocyk dla ich córki Stefanii. O tym, że mógłby produkować dziecięce ubranka, Czesław Mozil pomyślał podczas warsztatów muzycznych dla mam i ich pociech. Kinga Rusin uważa, że skóra dziecka wymaga równie troskliwej opieki co dorosłego. A my za pomocą naszego kwestionariusza postanowiliśmy sprawdzić, czy gwiazdy dobrze rozumieją dzieci i czy pielęgnują dziecko w sobie.

Czytaj więcej »

CZESŁAW MOZIL, ANNA MUCHA I KINGA RUSIN Dzieci górą!