Wywiady i sylwetki

Najnowsze

32 razy widzieliście ją w Opolu, ale takiej jej nie znacie. Wielka gwiazda polskiej piosenki opowiada o początkach swojej kariery: jak nocami kwitło festiwalowe życie towarzyskie, komu zazdrościła, kogo się bała. „Dziś artyści wpadają na festiwal na chwilę, a potem biegną dalej. Kiedyś spotykali się w restauracji hotelu Opole, siedzieli do rana...” – wspomina. W tym roku wznawia na CD wszystkie swoje płyty. A specjalnie dla „Gali” wymyśliła niezwykłą sesję, w której przenosi się w czasie.

Czytaj więcej »

MARYLA RODOWICZ Jak ona to robi?

„Nie rób ze mnie dziwadła. Ja naprawdę jestem normalny” – mówi najpopularniejszy 18-latek w Polsce. Grać zaczął jako przedszkolak, ale nastolatki zupełnie oszalały na jego punkcie po tym, jak wcielił się w Tomka Boskiego z serialu „Rodzinka.pl”. Jego blog śledzą tysiące fanek. Niedawno odwołał swoją osiemnastkę i pojechał na rekolekcje. Dlaczego nazywa swoje pokolenie pokoleniem porno i co go tak naprawdę kręci, opowiada w pierwszym tak szczerym wywiadzie.

Czytaj więcej »

MACIEJ MUSIAŁ Moje rekolekcje

„Powtórzyłabym życie takim, jakie było” – mówi dziś. 9 grudnia kończy 75 lat. Gwiazda polskiej estrady. Jej piosenki zna każdy. Zasłynęła nie tylko wspaniałym głosem, ale także wielką pogodą ducha. „Chciałabym jeszcze długo istnieć świadomie, być, a szczęście to już sama sobie zapewnię” – mówi ze śmiechem i zaczyna nucić: „Ej, przeleciał ptaszek, kalinowy lasek, tra, la, la...”. Niezwykła, niepowtarzalna, wyjątkowa. Jak dobrze, że jest!

Czytaj więcej »

IRENA SANTOR Życie bez błędów? Nuda!

Dziennikarze i prowadzący stacji Polsat News, która właśnie obchodzi piąte urodziny, każdego dnia przekazują najważniejsze i najgorętsze informacje. I codziennie każdy z nich walczy. Sam ze sobą. Bo nie mogą przecież dopuścić, by na antenie adrenalina i emocje wzięły górę nad profesjonalizmem. Zdarzają się jednak takie momenty, kiedy się łamią: zawieszają głos, nie mogą powstrzymać łez... „Gali” opowiadają o najtrudniejszych i najbardziej ekscytujących chwilach w ich pracy.

Czytaj więcej »

PIĄTE URODZINY POLSAT NEWS Kiedy napięcie rośnie...

Geniusz polskiej piłki! A także niemieckiej. Po raz pierwszy w historii półfinałów Ligi Mistrzów jeden napastnik aż cztery razy w czasie meczu strzelił gola. I to nie byle komu, ale Królewskim z Madrytu. Od tego momentu notowania Roberta Lewandowskiego poszybowały w górę. Nazwisko pogromcy Realu było na ustach całego świata. Równie często padały w mediach zawrotne sumy, za które europejskie kluby są gotowe odkupić genialnego zawodnika od Borussii Dortmund. Tylko w „Gali” fragment pierwszej autoryzowanej biografii – wywiadu rzeki z Robertem Lewandowskim autorstwa Wojciecha Zawioły, która ukaże się już 19 czerwca.

Czytaj więcej »

ROBERT LEWANDOWSKI Prawdziwa historia

Nie spodziewała się, że rola Anki w serialu „Przyjaciółki” przyniesie jej tak wielką popularność. Kobiety na ulicy potrafią rzucić się Magdzie na szyję i zapytać, kiedy odejdzie od wrednego męża. Tego serialowego, bo prawdziwy czeka na nią z synami, Gustawem i Brunonem w domu. Magda zmienia się w nim w mamę i żonę, piecze ciastka czy kupuje z wyprzedzeniem prezenty. Perfekcyjna pani domu? „Warto nią czasami trochę pobyć” – odpowiada „Gali”.

Czytaj więcej »

MAGDALENA STUŻYŃSKA Lubię ten rodzaj oszołomienia