Wywiady i sylwetki

Najnowsze

„Kompletnie zmieniam swoje podejście do życia prywatnego. Całkowite przemeblowanie, remont, tuning…. po fundamenty” – ogłasza w „Gali”. I grozi, że nie zobaczymy jej z ukochanym na okładce, choć w tym roku ma wziąć ślub. „Przekonałam się, że funkcjonując w show-biznesie, trzeba zachować coś dla siebie, bo inaczej tłum cię rozszarpie” – mówi, komentując „serial o nieślubnej córce ojca Dody”, który ostatnio fundują jej tabloidy. Z właściwą sobie dosadnością kwituje całą sytuację: „Poważne traktowanie show-biznesu jest jak szukanie etyki w burdelu”. A ona ma teraz ważniejsze sprawy – nową miłość, nową płytę i spektakularną trasę koncertową „Fly High Tour”.

Czytaj więcej »

DODA Każdy ma taką Dodę, na jaką zasłużył

Kobieta niezwykła. Kobieta pożądana. Kobieta wyjątkowa. O Grażynie Szapołowskiej wiemy dużo i... nic. Wciąż jest tajemnicą. Książka „Ścigając pamięć”, którą właśnie napisała, pokazuje ją od zupełnie innej strony. To Szapołowska delikatna, czuła i ciepła. Często bezradna. W najintymniejszej i najodważniejszej ze swoich ról – roli córki. Takiej jej nie znacie. I taka jest najbardziej fascynująca.

Czytaj więcej »

GRAŻYNA SZAPOŁOWSKA Co czuje serce?

Startuje w najniebezpieczniejszych rajdach. Ma szybkie samochody, wokół siebie piękne dziewczyny i mnóstwo pokus. „To tak, jakby stać przed suto zastawionym stołem. Wystarczy sięgnąć po wisienkę” – przyznaje. Ale on jest wiernym mężem. Zawsze wraca do swojej Dany. „Bo ona jest delikatna i silna zarazem”. „Gali” zdradza, czy uprawia seks w aucie, czy można pożądać samochodu jak kobiety i jak w jego wykonaniu wygląda gra wstępna.

Czytaj więcej »

KRZYSZTOF HOŁOWCZYC Seks w aucie? Czemu nie!

„Biorę udział w oszustwie. Wszyscy udajemy, że jesteśmy piękni i młodzi. Ja udaję księżniczkę z czerwonego dywanu, a jestem Kasia z Podlasia” – wyznaje aktorka. W szczerym wywiadzie opowiada o swoim pierwszym kłamstwie, o tym, jak uciekała przed przeznaczeniem i o przejmującej roli w najnowszym filmie „Oszukane”. Zdradza też, z którym mężczyzną umawia się do kawiarni, gdy jej mąż o tym nie wie...

Czytaj więcej »

KATARZYNA HERMAN Jak oszukać samą siebie?

John F. Kennedy Jr. był jedną z najjaśniejszych gwiazd amerykańskiego show-biznesu. Jego niespodziewana śmierć w katastrofie lotniczej przerwała błyskotliwą karierę i przypomniała legendę o klątwie, która ciąży nad najbardziej wpływowym rodem Ameryki. RoseMarie Terenzio, najbliższa współpracowniczka popularnego John-Johna w książce „Przerwane marzenia” odsłania kulisy życia i kariery ukochanego syna najsłynniejszego prezydenta USA XX wieku.

Czytaj więcej »

JOHN F. KENNEDY JR. W jego cieniu

Serial „Lekarze” emitowany na antenie TVN błyskawicznie zdobył serca widzów. Co tydzień, w poniedziałkowe wieczory, gromadzi przed telewizorami miliony wielbicieli śledzących losy doktor Alicji i pracowników szpitala w Toruniu. Teraz gwiazdy „Lekarzy” niosą realną pomoc, angażując się w akcję społeczną „Lekarze ratują życie”, która ma zwiększyć akceptację dla idei transplantacji. Bo życie wielu ludzi często zależy od tego, czy na czas uda się znaleźć dla nich dawcę organów. Gdyby więcej osób nosiło przy sobie oświadczenie woli, że zgadza się na oddanie swoich narządów po śmierci, życie wielu ludzi można by uratować. W akcję zaangażowała się również „Gala”. W tym numerze zamieszczamy kartę – oświadczenie woli, którą warto mieć przy sobie.

Czytaj więcej »

GWIAZDY SERIALU "LEKARZE" PYTAJĄ: Uratujesz?

Uśmiechnięta – bo jak inaczej – od ucha do ucha przyznaje w rozmowie z „Galą”, że przez ten swój uśmiech również sporo w życiu straciła. I pracę jako dziennikarka od poważnych rozmów, i role filmowe, bo usłyszała od producenta, że widz będzie tylko czekał, aż się roześmieje. „Kabaret stworzył wizerunek wiecznie uśmiechniętej »Pakosy«. Nie powiem, że nie miałam przez to kryzysów...” – mówi. Śmiać się jednak nie przestała. I niedawno wzięła się do rozbawiania dorosłych z pomocą dzieci w programie TVP1 „Ale mądrale!”.

Czytaj więcej »

KATARZYNA PAKOSIŃSKA Tylko serio… Tu nie kabaret

Jest jak rajski ptak. Barwna, niezwykła, zachwycająca. I jak rajski ptak nie potrafi żyć w niewoli. Kiedy cztery lata temu postanowiła zmienić swoje życie, bała się, że nie znajdzie na to siły. Tak długo udawała przed światem, że jest dobrze, że pewnego dnia, patrząc w lustro, nie rozpoznała własnych oczu. Poczuła, że nie potrafi już śpiewać tak jak kiedyś, że wszystko, co w niej było dobre, zaczyna powoli gasnąć. Zrozumiała, że jeśli nie zawalczy o siebie, straci resztki tego, co zostało. Dziś silniejsza niż kiedykolwiek mówi głośno: odzyskałam siebie i swój świat. Świat, w którym jest miejsce tylko na prawdę i miłość. Do Allana i Piotra. I do Muzyki.

Czytaj więcej »

EDYTA GÓRNIAK Przebudzenie