Wywiady i sylwetki

Najnowsze

Śmierć Hanki Mostowiak z „M jak Miłość” obejrzało 8,4 miliona widzów. Dużo więcej osób słynne już zderzenie z kartonami zobaczyło w internecie. Doszło nawet do tego, że ta tragedia zdominowała media. I mimo że była w całości wykreowana przez scenarzystów, wywołała prawdziwe emocje. Czasami zdarza się tak, że aktorzy zaczynają nowe projekty lub nie mogą dogadać się z producentami. Wtedy trzeba ich „usunąć” z serialu. Nie licząc się z uczuciami fanów...

Czytaj więcej »

SERIALOWA ŻAŁOBA

Gra dziewczyny, które szukają sensu życia, miłości czy odpowiedzi na pytanie: co ja tutaj właściwie robię? Tak jak Mika, opiekunka socjalna, w którą Kasia wcieliła się w najnowszym serialu TVP 2 „Głęboka woda” w reżyserii Magdaleny Łazarkiewicz. Kasia jest podobna do swoich bohaterek – z jednej strony rozmarzona i spontaniczna, z drugiej ułożona i praktyczna. Nam mówi, jak ważne było dla niej to nowe aktorskie doświadczenie.

Czytaj więcej »

KATARZYNA MACIĄG Którędy do celu?

Właśnie przemeblowuje swoje życie. Tuż przed 45. urodzinami. Mówi, że czuje się tak, jakby robiła gruntowne porządki na zimę. Kiedy w lutym zmarła jej ukochana mama, ona zrozumiała, że teraz już musi być sama swoim opiekunem. Zmieniła krąg znajomych. Z telefonu wyrzuciła numery tych, z którymi od dawna już nie miała o czym rozmawiać. Rozstała się z dotychczasowym agentem. Zatrudniła nowego. Przestała marnować czas na nocnych imprezach, z których nic dla niej nie wynikało. Zaczęła planować nowy rozdział swojego życia. Postanowiła zacząć spełniać swoje marzenia o karierze w świecie, o udziale w międzynarodowych ambitnych produkcjach za oceanem. Bo kiedy, jak nie teraz? Przecież wszystko jest możliwe...

Czytaj więcej »

MAŁGORZATA FOREMNIAK Świat jest do zdobywania!

„Najważniejsze, żeby się człowiekowi w życiu chciało chcieć” – to jego motto. Bo Agustinowi chce się zawsze. Pracuje po 12 godzin na dobę. Trudno wyobrazić sobie bez niego „Taniec z Gwiazdami” czy jakikolwiek inny taneczny show. Mimo nawału pracy Egurrola ma zawsze czas, aby marzyć. I spełniać swoje marzenia. Do tych największych od zawsze zaliczał podróż do Nowego Jorku. Udało się! Tylko w „Gali” Agustin Egurrola opowiada o tym, dlaczego zakochał się w tym mieście, jego niezwykłej energii i mieszkańcach. Oto jego dziennik z podróży.

Czytaj więcej »

AGUSTIN EGURROLA Nowy Jork zdobyty!

„Robisz bardzo dobre rzeczy, ale w bardzo złym guście – słyszałem. Wtedy mnie to bolało” – mówi o początkach kariery. Kiedy zaczynał, był oceniany i krytykowany jak młode dziewczyny, które występują przed nim w programie „Top Model. Zostań Modelką”. Dzisiaj jest jednym z najlepszych fotografów mody na świecie. Sukces okupił jednak ciężką pracą. Kiedy kilka miesięcy temu wylądował w szpitalu z powodu wycieńczenia organizmu, powiedział dość. Jak to jest, gdy wreszcie ma się czas dla siebie?

Czytaj więcej »

MARCIN TYSZKA Mały książę

Na stałe mieszka w Los Angeles, gdzie wraz z mężem, amerykańskim prawnikiem, wychowuje córkę. Za oceanem spełniona matka i żona, w Polsce postawiła na karierę. Wspólnie z Hubertem Urbańskim prowadzi muzyczny show w TVP2 „The Voice of Poland. Najlepszy głos”. Ale Magda nie tylko słucha, jak śpiewają uczestnicy programu. Sama weszła do studia i postanowiła nagrać płytę. Niebawem usłyszymy jej pierwszą piosenkę.

Czytaj więcej »

MAGDALENA MIELCARZ Wzięłam się do roboty!

Witajcie! Mam pisać małe felietony. Założyłam dresy (ale gustowne!), zapaliłam stylowe lampki, nalałam kieliszek wina (bo nie palę!), zasiadłam przy laptopie i udaję, że jestem Carrie Bradshaw... Wymyśliłam, że to będzie taki mój pamiętnik. Może nie o seksie (choć czemu nie?!). To nie jest ostateczna decyzja. Może nie o wielkim mieście. No bo w końcu mieszkam na przedmieściach Warszawy. Ale pamiętniczek moich przemyśleń wydaje mi się całkiem fajną sprawą.

Czytaj więcej »

KAYAH Kayah pisze

Przeszła piekło, po którym wydawało się, że skończy karierę, zamilknie, przestanie istnieć publicznie. A ona wszystko zaczęła od nowa. Występuje w „Tańcu z Gwiazdami”, mieszka w wynajętym mieszkaniu i marzy, żeby znowu... kochać. Pod koniec listopada kończy 40 lat i mówi, że teraz w końcu jest gotowa, żeby zbudować wspaniały związek. Jej największym marzeniem jest także dziecko. Kiedyś już się o nie starała. Nie wyszło. Teraz ma nadzieję na więcej szczęścia. Na sesji dla „Gali” wystąpiła ze swoimi ukochanymi chrześniakami, o których mówi „moje dzieci”.

Czytaj więcej »

WERONIKA MARCZUK Kobieta z przyszłością

Wojna, głód, zamordowanie ciężarnej żony. Życie bywało dla niego naprawdę okrutne. Dwa lata temu, po aresztowaniu w Szwajcarii, wielu uważało, że nastąpił już jego koniec. Jednak Polański znów się pozbierał. Nakręcił dwa filmy. Fabularną „Rzeź” z gwiazdami światowego formatu i kameralny, najbardziej osobisty obraz w swoim życiu. W końcu postanowił zmierzyć się ze wszystkimi swoimi przeżyciami. Czyżby teraz, kiedy skończył 78 lat, postanowił zacząć wszystko na nowo?

Czytaj więcej »

ROMAN POLAŃSKI Wyjście z matni?