Wywiady i sylwetki

Najnowsze

Kiedy wspomina swoje życie, czuje się, jakby oglądała film. Była modelką, wicemiss Polonia, pierwszą Polką, która trafiła na okładkę amerykańskiego „Playboya”. Mieszkała w Stanach Zjednoczonych i Paryżu. Przeżyła tragedię, gdy krótko przed ślubem zastrzelono jej narzeczonego. Dziś prowadzi w Warszawie agencję PR i jest matką siedmioletniego Ivana, który urodził się dzięki metodzie in vitro. Matką samotną, ale szczęśliwą.

Czytaj więcej »

BOGNA SWOROWSKA Macierzyństwo jest cudem

W przeciwieństwie do swojej serialowej bohaterki Carrie z „Seksu w wielkim mieście” nie zmienia facetów jak rękawiczki. Sarah Jessica Parker od czternastu lat jest żoną Matthew Brodericka. Choć w jej małżeństwie nie zawsze układało się najlepiej, dzisiaj aktorzy uznawani są za jedną z najlepszych par w Hollywood. Ich związek uratowały narodziny bliźniaczek. Oto historia, jak miłość do dzieci może zmienić wszystko!

Czytaj więcej »

SARAH JESSICA PARKER I MATTHEW BRODERICK Uratowały ich córki

„W Polsce cały czas jestem na cenzurowanym. Za to, że kiedyś powiedziałam, że reżyserka chciała mnie posiąść albo że zakochała się we mnie lesbijka… a wiadomo, najlepiej sprzedaje się seks i religia” – mówi „Gali” jedna z najbarwniejszych kobiet i aktorek w naszym kraju. Właśnie wróciła z wakacji, podczas których przemierzyła Krym ze swoją 24-letnią córką, początkującą wokalistką i najlepszą przyjaciółką, która nieraz musi hamować ognisty temperament swojej mamy.

Czytaj więcej »

EWA KASPRZYK Nie chcę dojrzeć

Nie ma dnia, żeby media nie donosiły, co się u nich dzieje. I to nie tylko w zawodowej sferze życia. Świat wręcz oszalał na punkcie prywatności gwiazd. Paparazzi fotografują sławy na zakupach z dziećmi, zaglądają do ich ogrodów, by uwiecznić wspólne zabawy, a nawet śledzą w drodze do przedszkola czy szkoły. Wszystko po to, byśmy mogli się przekonać, że codzienność pierwszej ligi show-biznesu wcale nie różni się tak bardzo od naszej. Tak jak my mają problemy ze swoimi pociechami, boją się o ich przyszłość i cieszą z kolejnych sukcesów. I równie mocno je kochają.

Czytaj więcej »

RODZINNE ŻYCIE GWIAZD

Przyzwyczaiła nas do swojej zabawnej polszczyzny, prawdziwych emocji, których nie ukrywa, seksownego temperamentu i nieprzewidywalności. Joannie znowu udało się zaskoczyć Polaków. Czym? Ściągnęła do rodzinnego kraju swoją młodszą siostrę Martę, która będzie występować w XIII edycji „Tańca z gwiazdami”. I wciąż snuje kolejne plany: romantyczny ślub we Włoszech, wielodzietna rodzina i dalsza kariera w USA. Skąd ta delikatna blondynka bierze na to wszystko siłę?

Czytaj więcej »

JOANNA KRUPA Amerykański sen po polsku

Nigdy nie tęskniła za popularnością. Nie ma jej w rubrykach towarzyskich, nie bywa na bankietach. Najszczęśliwsza jest na scenie. Rzadko mówi o sobie, prawie nie udziela wywiadów. Dla nas zrobiła wyjątek. Opowiedziała o niezwykłej przyjaźni z Agnieszką Osiecką. I o mężu, którego nazywa swoim czarodziejem: „To, że możemy razem pracować, jest czymś najpiękniejszym, co mogło mi się przydarzyć. Piotr przed laty rzucił dla mnie swój ukochany teatr, ale dziś mówi, że nie żałuje, bo jest teraz w najpiękniejszym teatrze świata”.

Czytaj więcej »

EDYTA GEPPERT Warto mieć tajemnice