Wywiady i sylwetki

Najnowsze

Ich rozmowa jest jak najlepsza piosenka, której można słuchać bez końca. Znają się od lat i bardzo lubią. „Marylko, kiedy ja u Ciebie ostatnio zjadłem te kołduny, placki ziemniaczane, ten żurek, te ziemniaczki, to był miód” – rozpływa się jeden z najpopularniejszych polskich polityków. A Maryla jest dociekliwa. „Dałeś kiedyś komuś w pysk, stając w obronie kobiety?”. Ryszard Kalisz nie unika odpowiedzi. Dotąd takie rozmowy prowadzili jedynie podczas prywatnych spotkań. Dla „Gali” zrobili wyjątek.

Czytaj więcej »

MARYLA RODOWICZ I RYSZARD KALISZ W domu... spokojniutcy!

Znają się od bardzo dawna. To Nina Terentiew była jedną z pierwszych pracodawczyń Anny Muchy. Czy wtedy było już wiadomo, że ta młoda dziewczyna z ciemnymi włosami zostanie taką gwiazdą? Nina Terentiew spisała ten wywiad sama. „Jestem po polonistyce”, mówiła, wysyłając go do redakcji. Obie spotkały się w momencie dla Anny szczególnym. Za kilka miesięcy zostanie mamą. Ten wywiad jest nie tylko o tym. Jest o kobiecości, karierze, mężczyznach... Tego nie można nie przeczytać.

Czytaj więcej »

NINA TERENTIEW I ANNA MUCHA Na szczycie trochę wieje

Wytrwałe, odważne, uparte – jak mężczyźni, a przy tym zjawiskowe, delikatne, kobiece. Kiedy siedzą w siodłach, wyglądają jak boginie. Koń to dla nich istota bliska, przyjaciel, druh, członek rodziny. A jeździectwo jest nie tylko najlepszym sposobem wypoczynku, ale też misterium. Mówią zgodnie, że nie wyobrażają sobie życia bez jeździeckiej pasji. Jedna uczy konie tanecznych pas, druga fantastycznie skacze przez przeszkody, a trzecia jest najlepszą amazonką wśród celebrytów.

Czytaj więcej »

KAROLINA WAJDA, KATARZYNA DOWBOR,... Galopem przez życie

„Wierność jest sexy” – mówi Szymon, patrząc zakochanym wzrokiem na swoją żonę. A Magda? „Tylko nie mów do mnie jak do żony” – powiedziała kiedyś Szymonowi. A on od razu wiedział, że w ich kontaktach nie będzie miejsca na rutynę. Nigdy dotąd nie opowiadali o sobie w gazetach. A teraz? Teraz w końcu mamy okazję zobaczyć, jak między nimi iskrzy. Przed państwem najbardziej wytrwała para polskiego show-biznesu!

Czytaj więcej »

MAGDA I SZYMON MAJEWSCY Małżeństwo? U nas jest coraz ciekawiej!

O rodzinie hotelowych potentatów jest dzisiaj głośno głównie za sprawą Paris Hilton. W kolorowych magazynach wciąż ukazują się artykuły na temat jej wybryków, kłopotów z prawem i licznych romansów. Czy cała rodzina jest tak niepokorna jak ona? Wręcz przeciwnie. To jeden z najlepszych klanów w Ameryce. Wszyscy kochają się, wspierają i wierzą w prawdziwą miłość. Nawet 30-letnia Paris ostatnio trochę się zmieniła.

Czytaj więcej »

DYNASTIA HILTONÓW Na początku był hotelik...

„Rzadko bywam na pustej widowni, ale kiedy tak się dzieje, jestem wzruszona... Że wszystko działa, są ludzie, jest sens...” – mówi. Od 18 miesięcy stoi ,,u steru” warszawskiego Och-Teatru. I tak jak kilka lat temu jej mama, Krystyna Janda tworzyła swoją scenę, dzisiaj ona niemal całą siebie oddaje teatrowi. A życie? Czy czegoś po drodze nie zgubiła? „Gdybyś rok temu o to zapytał, powiedziałabym, że najważniejszy jest teatr. Teraz mam cudowny dom. To zaczyna się równoważyć”.

Czytaj więcej »

MARIA SEWERYN Spójrz na świat z góry