Wywiady i sylwetki

Najnowsze

Przez jedenaście lat przyzwyczaiła nas do swojej serialowej Hanki Mostowiak z „M jak Miłość”. Fani z napięciem śledzili jej losy i kolejne metamorfozy, nagradzając aktorkę za dostarczane wzruszenia Telekamerami. Decyzja o Jej odejściu z serialu poruszyła wszystkich. Ale metamorfozy przechodzi również sama Małgorzata Kożuchowska. Czuje, że przyszedł czas na nowe wyzwania. „Jestem w rozkwicie formy, świadoma siebie. I to mi się w sobie podoba. Mam poczucie pełni, że właściwie wszystko mogę” – mówi. Od marca oglądamy ją w serialu „rodzinka.pl” w nowej roli – super-Polki, matki trzech synów, świetnie radzącej sobie w życiu. Takiej Małgorzaty Kożuchowskiej jeszcze nie znacie!

Czytaj więcej »

MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA Królową już jestem

Z Brathankami odnosiła największe sukcesy, ale kiedy schodziła ze sceny, przeżywała piekło. Rósł mur wrogości. Aż powiedziała: „dość” i odeszła z zespołu. Nie obnosiła się z bólem, jaki czuła, ale przez rok nie zaśpiewała ani jednej nuty. A potem wróciła do studia i rok po roku, jak po omacku, szukała sposobu, żeby wyrazić to, co czuje. Nagrywała, ale... nie kończyła, bo wciąż nie była pewna. A teraz już jest. Jak to się stało, że w końcu odkryła siebie?

Czytaj więcej »

HALINKA MŁYNKOWA Powiem Wam czego dziś pragnę

On myślał, że ma wszystko: medale, popularność, rodzinę. Ale pewnego dnia zobaczył, że uczucie się skończyło. Odszedł. I zrobił miejsce dla nowej miłości. Ale jej nie szukał. Ona, krakowianka, chciała spędzić życie niekonwencjonalnie. Wybrała Kenię, kupiła dom, organizowała safari. I zaklinała rzeczywistość, powtarzając: „Tu jest fantastycznie”. Pewnego dnia się spotkali. To było jak uderzenie pioruna. Po raz pierwszy opowiadają o swoim uczuciu i pokazują nowo narodzonego syna.

Czytaj więcej »

ROBERT KORZENIOWSKI I MAGDALENA KŁYS Miłość nie pyta, czy na nią czekasz

Film legenda. Powstał 35 lat temu. Po jego premierze każdy w Polsce wiedział, kim są Krystyna Janda i Jerzy Radziwiłowicz. „Widzowie ciągle nam przypominają, że ja i Jerzy to dla nich dalej para aktorów z tamtego filmu” – mówi aktorka. Po „Człowieku z marmuru” spotykali się zawodowo jeszcze wiele razy. A kilka tygodni temu zakończyli wspólne zdjęcia do serialu „Bez tajemnic”. W rocznicę powstania filmu Andrzeja Wajdy.

Czytaj więcej »

KRYSTYNA JANDA i JERZY RADZIWIŁOWICZ Duet z marmuru